Shop eladó és Kútkezelő

  • Cég neve

    Bogár Petrol Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya

  • Fizetés

    Bruttó 450e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Jutalék Bruttó 10e - 120e Ft negyedéves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

·       vásárlók szakszerű, minőségi kiszolgálása
·       az áru magas színvonalú megjelenítése
·       minden felmerülő pénztári folyamat kivitelezése
·       napi pénztárzárások elvégzése
·       promóciók ajánlása
·       shop tisztántartása
·       áruátvétel

Elvárások

·       ideális esetben kereskedelmi képzettség
·       felelőségtudat, megbízhatóság
·       meggyőző, kedves fellépés, magasszintű vevőközpontúság
·       jó kapcsolatteremtő készség, pozitív kisugárzás, csapatszellem
·       nagyfokú elkötelezettség és teljesítményközpontúság
·       precíz pontos munkavégzéshez való képesség
·       ápolt, igényes megjelenés, udvarias magatartás

Előnyt jelent

·       kereskedelemben szerzett tapasztalat
·       hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

·       stabil, megbízható nemzetközi háttér
·       azonnali munkakezdés és hosszú távú munkalehetőség
·       bejelentett fő állású munkaviszony
·       családias munkahelyi környezet
·       tervezhető beosztás
·       munkába járási támogatás
·       rendszeres képzések a munkafolyamatok hatékonyabbá tételére

Céginformáció

A Shell Magyarországon 1925 óta van jelen, és az egyik legrégebi külföldi szereplője az üzemanyag-piacnak. A Shell hálózata jelenleg192 töltőállomásból áll. Csatlakozz hozzánk, hogy
·       tagja legyél egy stabil hátterű nemzetközi vállalatnak
·       biztos munkahelyed legyen egy dinamikus csapatban
·       kellemes munkahelyi környezetben fejlődj

Örömmel fogadjuk online jelentkezését. A jelentkezés gombra kattintás után kérjük töltse fel pályázati anyagát, lehetőség szerint pdf formátumban.