Shop eladó és gasztro munkatárs

  • Cég neve

    KUGLER PETROL Bt.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs

  • Fizetés

    Nettó 270e - 450e Ft havi bér Nettó 30e Ft havi mozgóbér Nettó 30e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ügyfélközpontú kiszolgálás
Vásárlóbarát környezet kialakítása
Értékesítés, kiszolgálás, háttér feladatok.

Elvárások

Legyél kedves, mosolygós és türelmes a vásárlókkal, minden más megtanulható. :)
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel! (érettségi)
  • Kiválóan kommunikálsz, és kihívásként tekintesz az összetett feladatokra!
  • Fontos számodra az ügyfélélmény, az ügyfél elégedettség - egy szóval maga az Ügyfél!
  • Képes vagy önállóan is dolgozni, döntést hozni és megtalálod a munkát.
  • A kiváló eredmények elérésével sikeres értékesítő szeretnél lenni!
  • A kiemelkedő egyéni sikerek mellett, megtalálod a helyed csapatban is!
  • Pontosan, precízen végzed a munkád és nem riadsz vissza problémamegoldástól!

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat előnyt jelent, de nem alapfeltétel.
Idegen nyelv tudás.
Számítógépes alapismeret.
Erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
  • Teljesítményorientált, versenyképes jövedelemre tehetsz szert
  • Versenyképes bérezés (alapbér + teljesítményalapú jutalék)
  • Jogtisztán bejelentett bér
  • Extra ösztönzőkön való részvétel
  • Barátságos, jókedvű, segítőkész csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil munkahely ( covid alatt is az volt)
  • Karrierlehetőség

Céginformáció

Nyitva vagyunk az év minden napján 0-24-ben. ( Ezt vedd figyelembe a jelentkezésnél. Alapvetően 2 műszakban kell dolgozni. Reggel 6-tól 18-ig és 18-tól reggel 6-ig, de van köztes lehetőség is. )
Több helyszínre is keresünk kollégákat, Pest megyében. ( Budaörs és Vecsés )
Stabil bérezés, túlóra lehetősége.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!
Önéletrajz csatolása nem alapfeltétel, de előnyt jelenthet.