• Cég neve

    CELL-OKTÁN BT.

  • Munkavégzés helye

    8500 Pápa, Jókai Mór utca

  • Fizetés

    Nettó 270e - 350e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Pápa Csóka fogadó MOL Töltőállomásra keresünk munkavállalókat shop eladói feladatok ellátására.
Amennyiben szeretnél egy jó csapat tagja lenni, és magadra ismertél, jelentkezz bátran!

Elvárások

MIÉRT A MOL?
  • rugalmas munkavégzés, 9 órás műszakok
  • fejlődni tudsz és új szakmákat ismerhetsz meg
  • legfrissebb, trendi munkakörnyezetben dolgozhatsz, ahol mindig van kávé (Fresh Corner)
  • új ismeretségekre tehetsz szert, itt mindig középpontban lehetsz, mert változatos         munka, itt mindig történik valami
  • ha segítség kell, mindig van melletted valaki
  • karrierlehetőség
  • nem baj, ha még nem tudod mihez kezdenél, ez a munka nem igényel szakképesítést
  • szeress pörögni és adott esetben bírd a gyors tempót
  • fontos, hogy legyél rugalmas, mert itt nincs két egyforma nap
  • szeress emberekkel dolgozni, és tudd meg is értetni magadat
  • Fontos az alkalmazkodás, mert többféle munkafolyamattal is találkozol a nap során
  • ne ijedj meg a könnyű fizikai munkától

Amit kínálunk

  • Adómentességet élvezel 25 éves korig
  • ·Változatos munkabeosztásnak köszönhetően akár 410.000 ft bruttó bér
  • Átlátható, stabil juttatási csomag
  • Bónuszok, ösztönzők
  • Szakmai továbbképzések
  • Személyzeti vásárlási kedvezmények
  • MOL GIFT kártya
  • modern, tiszta környezet
  • összes MOL kúton igénybe vehető személyzeti kedvezmények (üzemanyag, étel fogyasztás)
  • rugalmas munkaidő beosztás , részmunkaidős lehetőség , akár alkalmi munkavállalóként is
  • családias hangulat
  • könnyű fizika munka
  • stabil nagyvállalati háttér
  • előrelépési lehetőség
  • útiköltség térítés
  • munkaruha

Fényképes önéletrajz szükséges.