Shop-Eladó

  • Cég neve

    Bognár 2004 Bt.

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Lackner Kristóf utca 29.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

OMV_SPAR Express :Vásárlók barátságos,udvarias kiszolgálása,promóciók ajánlása,folyamatos a forgalom függvényében történő árufeltöltés,éjszakai munkavégzés is.
Nyitvatartásunk:0-24

Elvárások

 Megbízhatóság,terhelhetőség,fejlett kommunikációs készség,büntetlen előélet

Előnyt jelent

Kereskedelemben vagy hasonló területen szerzett tapasztalat ,de nem feltétel.
Rugalmasság,barátságos természet.

Amit kínálunk

Stabil háttér vállalat ,hivatalos ,bejelentett munkaviszony és jövedelem .Már a második hónaptól a megfelelő munkavégzés esetén jutalom ,ami az eltöltött idő függvényében növekszik.
Egyéb béren kívüli jutalmazás lehetősége. Rugalmas munkavégzés.

A "JELENTKEZEM" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!