Sertéstelepi dolgozó (éjszakás műszak)

  • Cég neve

    FIORÁCS Kft.

  • Munkavégzés helye

    7000 Sárbogárd

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A fiaztatón az éjszakai fialások felügyelete, malacok kezelése,
  • fiaztatói takarmányozás félautomata rendszerrel,
  • telepi karantén ellátása,
  • telepen az állomány folyamatos felügyelete, területenként.

Elvárások

  • rendelkezel általános iskolai végzettséggel, szakirányú végzettség és tapasztalat előnyt jelent,
  • elkötelezett vagy az állatokkal történő foglalkozás iránt,
  • hosszú távon tervezed a munkavégzést és
  • nem jelent problémát számodra a bejárás megoldása.

Amit kínálunk

  • Stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed.
  • Teljesítményalapú bónuszrendszerrel és széleskörű béren kívüli juttatásokkal ismerjük el a munkádat.
  • Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?
  • Versenyképes alapbért,
  • ezen felül teljesítménybért és Cafeteriát,
  • útiköltségtámogatást, magán egészségbiztosítást,
  • határozatlan idejű szerződést,
  • stabilitást, biztonságot és megbecsülést.

Céginformáció

Fiorács Kft.  jogelődje 1949-ben alakult meg. 2003-tól a Bonafarm Csoport tagjaként az ország egyik legnagyobb és legismertebb mezőgazdasági termelője, amely több mint 300 főt foglalkoztat.
A Fiorács Kft.  a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 8600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.