Senoir kontroller

  • Cég neve

    GRANIT Csiszolószerszám Kft.

  • Munkavégzés helye

    1194 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 800e - 1,2M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Havi és éves beszámoló, kontrolling jelentés összeállítása, elemzések elkészítése, üzleti jelentés elkészítése
  • Üzleti terv elkészítése (éves és középtávú)
  • Elő- és utókalkulációt elvégzése, árazási modellek összeállítása (termékek és projektek), üzletági, vevő és termékszintű fedezeti számítások készítése
  • Javaslattétel a költségfelosztási modellek, a gyártási tevékenységgel összefüggően önköltségszámítási struktúra továbbfejlesztésére
  • Felügyeli az költséginformációs rendszer működését, ellenőrzi adatkezelést
  • Információs rendszer működését támogatja, területén annak fejlesztését vezeti

Elvárások

  • gazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettség
  • üzleti elemzésekben szerzett gyakorlat és szakmai tapasztalat (3-5 év)
  • magas szintű Excel ismeret (pl. pivot, query, power BI, SQL)
  • integrált vezetői információs rendszer ismerete
  • jó analitikus készség, logikus gondolkodásmód
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • MA végzettség
  • mélegképes könyvelői végzettség
  • gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Dynamics AX ismeret

Amit kínálunk

Olyan kollégát keresünk, aki vállalati, üzletági elemzésekben gyakorlatot szerzett, kész a kihívásokra, egyedi projekt feladatok megoldására elemzések végzésére, stratégiai döntések előkészítésére. Átlátja a szakterület szerepét és hatását az üzlet sikerek megalapozásában. Egy magyar termelőcég az általa gyártott, saját fejlesztésű ipari szerszámaival nemzetközi piacokon érvényesül és a termékei több millió felhasználóhoz jutnak el világszinten, a kontrollernek ebben van jelentős támogató szerepe. Középtávon (2-3 éven belül) van előre lépési lehetőség. A kontroller közvetlenül az Ügyvezetők irányítása mellett végzi feladatát

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Magyar tulajdonban lévő, export piacokra dolgozó, független ipari termelő vállalat keres senoir kontrollert kispesti telephelyére.

Jelentkezem gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát!