Senior ügyfél megkeresés kezelési munkatárs

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Csongrád,Szeged,Pulz utca 42

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Egyetemes energiaszolgáltató ügyfelünk

 KERES HOSSZÚTÁVRA

EGY MŰSZAKOS MUNKARENDBE

ÜGYFÉL MEGKERESÉS KEZELÉSI MUNKATÁRS

POZÍCIÓBA

SZEGEDRE!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Nyilvántartásba veszi az elosztói tevékenységgel kapcsolatos kiemelt kezelést igénylő ügyfélészrevételeket.

  • Dokumentált választ ad az elosztói tevékenységgel kapcsolatos kiemelt kezelést igénylő ügyfél észrevételekre, aktívan részt vesz azok vizsgálatában, a szükségessé váló intézkedések kidolgozásában.

  • Az általa kezelt ügyekben felügyeli a vállalati eljárásrend szerinti ügykezelést, az eljárásrendek javítására javaslatokat tesz.

  • Az általa kezelt ügyekben felügyeli a kártérítési igények kezelését és kapcsolatot tart a biztosítóval.

  • Az általa kezelt ügyekben kapcsolatot tart az elosztói engedélyesek partner szervezeteivel és munkatársaival, valamint a munkakörében érintett ügyfélkörrel.

  • Feszültségpanaszos ügyekben egykapus kapcsolatot biztosít a bejelentő részére, vezeti a feszültségpanaszos ügyek nyilvántartását, felügyeli a feszültségpanaszos felülvizsgálat garantált szolgáltatások szerinti lebonyolítását és az előírt ügyféltájékoztatások kiküldését.

  • Az elosztói engedélyesi tevékenységét érintő hatósági eljárásokban közreműködik a nyilatkozat elkészítésében.

Amit kínálunk

  • Egy dinamikus, jó hangulatú csapat

  • Változatos munka, rutinfeladatokkal

  • Alapbéren felül, széles körű béren kívüli juttatási csomag

  • Szakmai támogatás és képzés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, az érettségi feltétel

  • Légy empatikus, minden helyzetben találd meg ügyfeled számára a legjobb megoldást

  • Tudj gyorsan alkalmazkodni az új információkhoz

  • Párhuzamosan folyó feladatokat kezeld türelemmel

  • 3 év iparágban, vagy ügyfélszolgálaton végzett tevékenység

  • Magas szintű MS Office ismeretek birtokában vagy és azt tudod alkalmazni a mindennapi munkavégzésed során (EXCEL, WORD)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • SAP ismeret

  • Villamosipari tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető

Jelentkezz, illetve további információkért töltsd ki a jelentkezési űrlapot!

Elérhetőség

Telefonszám:06 20 473 1908

Email cím: Balázs

Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Minősített munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: BP/0701/002114-2/2022

Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974