Senior terméktervező mérnök

  • Cég neve

    VPI Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Fehérvári út 132.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vpi utcabútor termékek műszaki tervezése (részletképzések, alkatrészek tervezése, lakatos és asztalosipari tervek készítése)
  • gyártmánytervek készítése, műszaki rajzok és egyéb kiviteli tervek készítése
  • termékfejlesztések műszaki támogatása
  • kapcsolattartás külső gyártókkal, műszaki és fejlesztés igazgatóval, projektmenedzsmenttel, designerrel
  • tervezési projektek műszaki menedzselése
  • anyagkutatási és anyaginnovációs feladatok
  • prototípus készítés
  • szoros együttműködés a designer kollégákkal és a gyártással

Elvárások

  • legyen BSc vagy MSc Ipari termék- és formatervező mérnöki diplomád
  • legyen 3-5 év tervezői tapasztalatod
  • tudj önállóan műszaki tervezési projektet vezetni
  • tudd használni: Rhino 3D
  • legyen kiváló műszaki érzéked és érdeklődésed a design és a bútortervezés iránt
  • tudj angolul
  • legyél csapatjátékos és tervezz velünk hosszú távra

Előnyt jelent

  • külföldi munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • fiatalos, lendületes csapat
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka
  • rendezvények és csapatépítők
  • a munkád eredményét viszontlátod a hazai és európai köztereken

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A VPI-ben köztéri betonbútorok tervezésével és gyártásával foglalkozunk. Termékeink fejlesztésében és kivitelezésében is a közterek innovatív megközelítésére törekszünk folyamatos kísérletezéssel és új utak keresésével.  Magyarország piacvezető beton utcabútor gyártója vagyunk, mindemellett 7 európai országban és az USA-ban is forgalmazzuk termékeinket.

Jelentkezni tudsz az állás betöltésére a „JELENTKEZEM” linkre kattintva, magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal és motivációs levéllel.