Senior termékmenedzser

  • Cég neve

    Magyar Posta Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Dunavirág u. 2-6.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni? A Magyar Posta Zrt. Csomag Termékmenedzsment Igazgatóság Senior termékmenedzser munkakörbe munkatársat keres

Feladataid lesznek:

  • Kidolgozni és aktualizálni a hatáskörbe tartozó termékek, szolgáltatások vonatkozásában az üzletpolitikai irányelveket, a termék-stratégiát és az ehhez tartozó dokumentációt, valamint megvalósítani az elfogadott termékstratégiát.
  • Meghatározni a termékek piaci pozícionálást, illetve kialakítani a termékportfólió összetételét.
  • Piaci információk szolgáltatása az üzleti tervezéshez, elvégezni az üzleti tervezést termék és termékkör szinten egyaránt.
  • Meghatározni a bevételi és mennyiségi adatokat és az optimális költségtényezőket.
  • Elvégezni a hatáskörbe tartozó termékek és szolgáltatások életciklus menedzsmentjét és a portfóliók karbantartását.
  • A termékek és szolgáltatások értékesítéséhez szükséges szerződési feltételek és kapcsolódó bianco szerződések kidolgozása.
  • Közreműködés az ügyfelek részére készítendő ajánlatok, pályázati dokumentációk összeállításában.
  • Definiálni a hatáskörbe tartozó termékek és szolgáltatások piacszegmenseit, illetve meghatározni a stratégiai és üzleti tervelvárásokhoz illeszkedő piacmenedzsment tevékenységet és feltárni az üzleti lehetőségeket.
  • Termékfejlesztések kezdeményezése, valamint a fejlesztéshez kapcsolódó dokumentumok elkészítése. Részvétel az új termékek kifejlesztésében és bevezetésében.
  • Termékek és szolgáltatások ár- és kedvezménypolitikájának kidolgozása.
  • Javaslat kidolgozása a termékek és szolgáltatások hatékonyságának, minőségének és versenyképességének növelése céljából, illetve szintén javaslat kidolgozása a termékek és szolgáltatások Általános Szerződési Feltételeinek és egyéb belső szabályozások aktualizálására.

Amit kérünk:

  • Egyetem vagy főiskolai marketing-értékesítés, műszaki, logisztikai, postaforgalmi, gazdasági végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • proaktív hozzáállás és kiváló prezentációs képesség
  • MS office termékek felhasználói szintű ismeret
  • jó kommunikációs és együttműködési készség, pozitív szemlélet
  • can-do attitűd, kihívások keresése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • aktív középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • fulfillment tapasztalat

További információk:

A munkavégzés helye: 1138 Budapest, Dunavirág utca 2-6 Bérezés: megegyezés szerint A munkakör betölthető: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser