Senior számviteli szakértő

  • Cég neve

    MVM NET Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Feladatok

  • Részvétel az éves és hónapzárással kapcsolatos számviteli könyvelési tevékenységek elvégzésében, a zárási folyamatok koordinálásában.
  • Részvétel a konszolidációs adatok egyeztetésében az MVM csoporton belüli partnerekkel.
  • Az MVM Csoport konszolidált IFRS beszámolójának elkészítéséhez szükséges adatszolgáltatások végrehajtása.
  • Részvétel a könyvvizsgálatok, adóhatósági és egyéb ellenőrzések, beszámoló készítések vállalati szintű operatív feladataiban.
  • Főkönyvek ellenőrzése, analitikák előállítása
  • Részvétel a szakterületek által indított beszerzési igények gazdasági szempontú vizsgálatában.
  • Szerződések és előterjesztések pénzügyi, gazdasági szempontú véleményezése

Amit kérünk

  • Felsőfokú gazdasági végzettség számviteli területen és/vagy vállalkozási mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5 év számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office csomag magabiztos használata
  • Proaktív és együttműködő hozzáállás
  • Hatékony kommunikáció és problémamegoldás
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

  • IFRS mérlegképes könyvelői képesítés
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Angol társalgási szintű nyelvismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás