Senior számviteli munkatárs

  • Cég neve

    BKK Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

BKK Zrt.

Csatlakozz hozzánk, és érezd Budapest pulzusát! A BKK-nál olyan izgalmas állásokat kínálunk, amelyekkel mindennap segítheted az emberek életét. Legyél a közlekedési forradalom része, csapatunkban a helyed!

Feladatok:

  • projekt elszámolásokban, projekt szabályozásban való részvétel
  • új projektek havi monitorozása
  • halasztott bevételek (fkv-i oldal) havi analitika elkészítése és egyeztetése
  • projektekre kapott előlegek/támogatások rendezése
  • projektes eszközök szakterületekhez rendelése
  • elhatárolásokhoz, és egyéb mérlegszámlákhoz, eredményszámlákhoz kapcsolódó főkönyvek ellenőrzése, egyeztetése a kontrolling területtel
  • projektes lekönyvelt számlák adókódjának havi ellenőrzése
  • kimenő lekönyvelt számlák adókódjának havi ellenőrzése
  • havi, éves záráshoz analitikus riportok, számlaleltárak készítése egyeztetése, egységesítése, felügyelete
  • időszaki eltérés elemzések
  • jellegétől eltérő egyenlegek ellenőrzése
  • külső (KSH, MNB, Pénzügyminisztérium) és belső adatszolgáltatások
  • TAO adatszolgáltatás
  • egyéb szakértői ad-hoc feladatok
  • a havi, éves zárási feladatokban, beszámolók összeállításában való aktív részvétel
  • a számviteli elszámolások megfelelő bizonylati alátámasztásának, dokumentációjának biztosítása és irattározása
  • a könyvvizsgálaton, adóvizsgálaton, illetve egyéb szervezetek által indított vizsgálatokon való részvétel
  • a hatékony, intenzív együttműködés a BKK Zrt. és kapcsolt vállalkozásainak (ideértve különösen a BKV Zrt.-t) megfelelő szervezeti egységeivel a gördülékeny adatfeldolgozás érdekében.
  • a speciális gazdasági jogszabályi változások követése, átvezetése a Társaság számviteli elszámolásainak rendszerében
  • a belső szabályozó környezet jogszabályi megfeleltetése, a szabályzatokon történő változtatások átvezetése
  • külső helyszíneken (BKK Zrt telephelyei) személyes kapcsolattartás.

Téged keresünk:

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • van mérlegképes könyvelői végzettséged
  • rendelkezel 3-5 év szakmai tapasztalattal
  • van tapasztalatod az SAP használatában, különös tekintettel az AM, FI, MM modulra
  • magabiztosan használod az MS Office-t, különösen az Excelt

Miért válassz minket?

  • Egy innovatív és elhivatott közösség tagja leszel.
  • Vezetőd nyitott az ötleteidre, támogatja a szakmai fejlődésedet és karrieredet.
  • Munkakultúránk egyik eleme a hibrid munkavégzés.
  • A belváros szívében dolgozhatsz, ahová bármikor bárhonnan könnyen eljuthatsz.
  • Megújult irodaházunkban modern munkakörnyezetet biztosítunk.
  • Éves bruttó 420.000 Ft-os cafeteriával várunk.
  • Transzparens javadalmazási rendszer szerinti fizetés.
  • Ha bringával jössz dolgozni, a biztonságos tárolásra sem lesz gondod.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Adótanácsadó, Szakértő
  • Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó