Senior Social Media Manager

  • Cég neve

    Spice Communication Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Minden általad írt posztra özönlenek a szívecskék és lájkok? Akkor itt a lehetőség, hogy elrabold a mi szívünket is! Ha tapasztalt Social Media Manager vagy, aki mind magyarul, mind angolul képes szívfacsaróan jól írni, és stratégiában is átlátod a feladatban rejlő lehetőségeket, dolgozz velünk! Mi szívesen látunk.
  • social média felületek kezelése/menedzsmentje
  • tartalomgyártás (copy)
  • tartalom feltöltés
  • hirdetések kezelése
  • riportok elkészítése
  • trendek folyamatos követése
  • tervezési feladatok és a stratégia meghatározása
  • Social Media Manager kollégák összefogása, támogatása

Elvárások

  • minimum 3-5 év releváns tapasztalat
  • Facebook, Instagram, TikTok felületek tökéletes ismerete
  • közösségi médiában megjelenő hirdetési tapasztalat
  • írói véna (akár angolul is)
  • kreatív, dinamikus személyiség
  • önállóan és csapatban is jól tud dolgozni
  • kezdő Photoshop, Figma ismeret

Amit kínálunk

  • biztos szakmai és anyagi háttér, a szektorban versenyképes fizetés
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • barátságos és összetartó csapat, vidám hangulat
  • home office munkavégzési lehetőség (havi 10 nap)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Magyar tulajdonú, integrált kreatív ügynökség 2004 óta, amely tapasztalatát, forgalmát tekintve nagynak számít, azonban megtartotta rugalmasságát és friss kreatív ötleteit, így könnyedén felveszi a versenyt a kisebb ügynökségekkel is.
Lead ügynöksége vagyunk a SPAR, SuperShop, Cofidis, Nagyi Titka, Hervis márkáknak.
Akik bizalmat szavaztak nekünk: Kellogg’s, Pringles, Nestlé, Rama, Flora, Baba, Knorr, Audi, MABISZ, Seat, Mazda, MOL, Heineken, Soproni, Zwack, Jófogás.hu, Raiffeisen, OTP, UNION, ZONE bevásárlópark, GSK, dm-drogerie markt, DriveNow, UHU.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérlek küld el önéletrajzod, fizetési igényed feltüntetésével!