Senior SAP rendszergazda

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr-Moson-Sopron megye

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • SAP
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk mikroelektronikai ipar részére egyedi gépeket (nagy bonyolultságú berendezéseket, azok részegységeit) gyártó vállalkozás.

Fiatalos, dinamikus csapatuk bővítése céljából keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat belső SAP rendszerének napi működtetése, felmerülő problémák kezelése
  • SAP felhasználók támogatása, napi koordinációja
  • SAP folyamatos működés támogatása és hatékonyság növelése, fejlesztési igények felmérése
  • Munkavállalók oktatása, képzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 5 éves felhasználói tapasztalat SAP különböző moduljaiban
  • Minimum angol, vagy német alapszintű nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Felelősségi körhöz illeszkedő széles juttatási csomag (bérezés, cafetéria, munkába járási támogatás (bruttó 30 Ft/km), egyéb ajándékcsomagok)
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató közösség
  • Komplex egészségügyi szolgáltatások

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági informatikus végzettség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Győr
  • Munkavégzés ideje: teljes munkaidő (rugalmas)