Senior Sales Manager (GH-1451)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Balatonalmádi

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

A Talentis Group Zrt. hazánk belföldi turizmusának piacvezető vállalata számára keres munkavállalót az alábbi pozícióba: Senior Sales Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • új üzleti partnerek felkutatása, proaktív értékesítés
  • kapcsolattartás a szálloda meglévő partnereivel
  • előrejelzések, revenue és marketing terv készítése
  • business mix optimalizálása
  • ajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása
  • rendezvények szervezésében való részvétel
  • szoros együttműködés és folyamatos kommunikáció a szálloda többi részlegével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum 5 éves, hasonló munkakörben szerzett szállodai tapasztalat
  • MICE szegmensben szerzett gyakorlat
  • kiváló elemzőkészség
  • kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • angol nyelv felsőfokú ismerete
  • magabiztos, üzletorientált személyiség és tulajdonosi szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hostware és D’Edge rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • versenyképes jövedelem
  • egyéb juttatások
  • stabil, megbízható nagyvállalati háttér
  • kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Értékesítési munkatárs
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodaipar