Senior Sales Manager

  • Cég neve

    Culinaris Wholesale Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest II. kerület

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Magyarország legizgalmasabb kínálatával rendelkező gourmet élelmiszerüzleteink csapatát szeretnénk erősíteni – új munkatársat keresünk! Üzleteink delikáteszpultjaiban a legkülönlegesebb sonkákat,sajtokat és antipastikat kínáljuk. A világ minden tájáról származó finomságaink várják vásárlóinkat. Többezer gasztronómiai különlegesség, mely egy hatékony és összetartó csapatot kíván.
Szeretnél a részese lenni? Tarts velünk, kulináris élmény vár Rád!

munkatársat keresünk

Feladatok:

  • A vállalat értékesítési stratégiájával összhangban meghatározott értékesítési terv megvalósítása;
  • A sales vezető operatív támogatása;
  • A részletes éves értékesítési terv kidolgozása, megbízható éves kereskedelmi előrejelzések készítése;
  • Az értékesítési terv megvalósításának rendszeres ellenőrzése, mind az eladott mennyiség, bevétel, árrés és ügyfél jövedelmezőség, mind pedig a vevők fizetési pontossága tekintetében;
  • Havi rendszeres és ad hoc sales riportok készítése;
  • Piacfigyelés, üzletágspecifikus piaci trendek követése;
  • Nagykereskedelmi partnerekkel való kapcsolattartás és szerződések megkötése;
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés;
  • Offline és online értékesítés
  • Termékmenedzsment, készlet- és forgalomelemzések, előrejelzések készítése

Elvárások:

  • Kereskedelmi Végzettség
  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Élelmiszerkereskedelmi vagy gasztronómiai tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Nyitottság a gasztronómia iránt
  • Angol nyelvtudás
  • Francia nyelvtudás előny, de nem feltéte
  • Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Az ideális jelölt egyaránt jó csapatjátékos, de önállóan is megállja a helyét, proaktívan keresi a feladatokat
  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Munkavégzés helyszíne: II. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.