Senior Ruby programozó (részmunkaidőben)

  • Cég neve

    Budapest Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részvétel egy webes termék fejlesztésében
  • Havi 30-50 óra munkavégzés
  • Meglévő felhő alapú szoftvereink üzemeltetése és karbantartása

Elvárások

  • Több éves gyakorlat Ruby fejlesztésben
  • Igényes munkavégzés, csapatjátékos

Előnyt jelent

  • ASP.NET, .NET Core ismeret
  • Angular JS tapasztalat
  • C# tapasztalat
  • Visual Studio fejlesztői környezetben való jártasság
  • GIT használat
  • WEB.API alkalmazásban jártasság
  • Webes interfészek integrálásban szerzett tapasztalat
  • MS SQL adatbázishoz kapcsolódó alkalmazás fejlesztési tapasztalat

Amit kínálunk

  • professzionális irodai környezet
  • családias légkör
  • részmunkaidőben, otthonról végezhető munkavégzés

Céginformáció

  • Országos lefedettségünket saját felhő alapú vállalat irányítási rendszerrel érjük el, amelyet ügyfeleink online bárhonnan és bármikor elérhetnek, rajta keresztül nézhetik a cégük havi teljesítményét, akár mobilon keresztül is.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el nekünk önéletrajzát!