Senior React Frontend fejlesztő

  • Cég neve

    TRENDENCY ONLINE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • REACT TYPESCRIPT HTML5 CSS3
  • Módszertan és szoftverek

    • TDD
    • Git
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

A Trendency 190 fős csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

A szakmai fejlődést céges workshopokkal és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindító szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, nasi- és gyümölcsnapokkal támogatjuk.

Jelenleg a React projektcsapatunkba keressük új kollégánkat, bővülés miatt. Az új csapattagunknak lehetősége lesz részt venni egy olyan komplex projektben, melynek része többek között egy azonosítási- és jogkezelési rendszer integrációja dokumentum- és iratkezelő-, valamint fizetési rendszerekkel is.

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • nagyvállalati webes alkalmazások portálok, webshopok frontend fejlesztése
  • reszponzív / mobile-first felületek létrehozása
  • együttműködés a backenddel REST API-k bekötésében
  • performanciára, security-re, skálázhatóságra vonatkozó irányelvek ismerete és használata
  • projektek szakmai tervezése, becslése és aktív részvétel a kivitelezésben
  • részvétel a felületek tervezésében és együttműködés a UX/UI csapattal
  • best practice-ek és coding guideline-ok betartása, dokumentálás
  • code review
  • a csapatodban dolgozó kollégák mentorálása, segítése

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:

  • minimum 5 év frontend fejlesztői munkatapasztalattal rendelkezel, amiből legalább 3 év React 16.8+ és TypeScript tapasztalat
  • stabil HTML5/CSS3/JavaScript (ES6)/TypeScript tudással rendelkezel
  • van tapasztalatod React 16.8+ libraryvel, és functional component-ekkel
  • szeretsz csapatban dolgozni, nem idegen számodra a mentorálás, code review sem
  • vettél már részt portálok, webshopok, weboldalak frontend fejlesztésében
  • magabiztos Git használó vagy (Github, Gitlab)
  • ügyesen priorizálsz, és jól kommunikálsz
  • jártas vagy TDD-ben, unit és E2E tesztek készítésében (JEST, React Testing Library, Playwright)
  • szeretsz teljes felelősséget vállalni a rád bízott feladatokért, az ownership vállalás számodra

ELŐNYÖDRE VÁLIK:

  • Next.js
  • Material UI, CSS-in-JS (Styled-Component/Emotion)
  • Gyakorlat state management libraryvel (Zustand, Redux/Toolkit, stb.)
  • Nagy látogatottságú portál oldalak fejlesztése
  • Tapasztalat agilis fejlesztésben
  • JIRA, Confluence
  • Storybook
  • Accessibility (a11y)
  • SEO, SSR

FIZETÉS MELLETTI JUTTATÁSAINK:

  • szakmai tréningek, céges workshop-ok, egyénre szabott képzési terv, Udemy kurzusokhoz hozzáférés
  • Trendency VIP Membership: extra juttatások 1 éves munkaviszonytól (pl.: Medicover)
  • kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • AYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőség
  • belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető, ha éppen kedved van bejönni
  • családias hangulat, nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsap
  • hónapindító reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi nap
  • rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 3-4 nap home office) vagy távmunka
  • bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő