Senior React Fejlesztő

  • Cég neve

    SRG Group Kft.

  • Munkavégzés helye

    1013 Budapest, Attila út 17.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • REACT HTML CSS SASS JAVASCRIPT REDUX TYPESCRIPT
  • Módszertan és szoftverek

    • Rest
    • Git
    • Linux
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Amikhez frontendet fejleszthetsz: Webalkalmazások, egyedi fejlesztésű rendszerek, mobil alkalmazások, REST API-k, webshopok
  • Komplex rendszerek tervezésében, a struktúrák kialakításában vehetsz részt
  • Tiszta és minőségi kódot írunk, naprakész csomagverziók használatával. Nem legacy spagetti kódokra építünk
  • Elsődleges stack: React, HTML, CSS, SASS, Javascript (ECMAScript 2020+), Typescript, Redux, React Native

Elvárások

  • Minimum 4 év erős, alapos fejlesztői tapasztalatod van
  • Fejlesztői környezet magabiztos használata (git, composer, docker, NPM, alapvető linux ismeretek)
  • Igényes, minőségi munkavégzés. Nem csapod össze a munkát, azt csak akkor adod ki a kezed közül, ha te is büszke vagy rá
  • Nem okoz akadályt az önálló munkavégzés (természetesen specifikáció alapján), problémamegoldás és tiszta kód írása
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • Rendelkezel referencia munkákkal

Előnyt jelent

  • React Native alaposabb ismerete
  • Redux.js (Toolkit) ismerete
  • Redux-saga ismerete
  • Jól tájékozódsz OOP-s keretrendszerekben, csomagokban
  • Komplex rendszer tervezésében szerzett tapasztalat
  • SASS ismerete
  • Stabil az angol vagy a német nyelvtudásod
  • Szakirányú felsőfokú végzettséged is van

Amit kínálunk

  • Változatos és izgalmas feladatok
  • Saját kreatív ötletek megvalósításának támogatása
  • Barátságos és inspiráló munkakörnyezet
  • Intenzív fejlődési lehetőségek és képzések
  • Versenyképes jövedelem és stabil munkahely
  • Fiatalos csapat és remek közösség
  • Heti 2 nap rugalmas home office lehetőség
  • Magánegészségügyi ellátás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Mi egy keresőmarketinggel és webfejlesztéssel foglalkozó ügynökség vagyunk.  A Magyar, Osztrák, Német és Angol piacra is szolgáltatunk. Lendületes, emberközpontú vállalatunkhoz keresünk új munkatársat. Nálunk a fejlesztő felelősségteljes, önálló munkakört lát el. A programozói készségek mellett a nyelvismeret és kommunikációs képességeket is erősítheted. A változatos munkafolyamatok eredménye kézzelfogható értéket teremt ügyfeleink számára. Különös hangsúlyt fektetünk arra, hogy minden fejlesztőnk programozói tudása folyamatosan fejődhessen. Csapatunk izgalmas lehetőséget kínál azoknak, akik szenvedéllyel és elhivatottsággal űzik munkájukat és kihívásokat keresnek. Csatlakozz hozzánk, és lépj be a fejlesztés varázslatos világába, ahol értékes tapasztalatokat szerezhetsz és egy kreatív, barátságos csapat részese lehetsz!

Ha készen állsz a kihívásokra, és hiszel abban, hogy a fejlesztés művészet, várjuk jelentkezésedet, motivációs levéllel és önéletrajzzal!