Senior property manager

  • Cég neve

    Biggeorge Property Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Biggeorge Property Nyrt. tevékenysége kereskedelmi- (iroda, szálloda, kiskereskedelmi, ipari/logisztikai) és lakóingatlan-fejlesztésekre egyaránt kiterjed. Társaságunk az elmúlt években a saját fejlesztések mellett számos ingatlan befektetést is végrehajtott, így mostanra a kezelt ingatlanok mérete közel 150,000 m2-t tesz ki és folyamatosan növekszik.

A jövedelemtermelő ingatlanokért és logisztikai fejlesztésekért felelős üzletágunkhoz keresünk most új kollégát,

munkakörbe

Mi lesz a feladatod, ha csatlakozol a hozzánk:

  • A befektetési portfólióba tartozó ingatlanok napi feladatainak ellátása;
  • A befektetési portfólióba tartozó ingatlanok műszaki üzemeltetési feladatainak megszervezése, felügyelete;
  • A bérbeadással összefüggő tevékenység aktív támogatása;
  • A vagyonkezelés hatékonyságát növelő stratégia, műszaki és gazdasági javaslatok kidolgozása, megvalósítása;
  • Az ingatlannal kapcsolatos beruházások nyomon követése, együttműködés a projektben résztvevő külső- és belső partnerekkel;
  • Éves karbantartási és beruházási tervek összeállítása, a kapcsolódó költségvetések, elszámolások elkészítése;
  • Vállalati CAFM rendszer használata, folyamatos ellenőrzése, riportok készítése
  • Innovatív és zöld megoldások (ESG) nyomon követése, bevezetési lehetőségük vizsgálata, bevezetésükben való közreműködés.
  • Havi bérlői költségmegosztások elkészítése, ellenőrzése
  • Szolgáltatók pályáztatása

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (műszaki végzettség előny);
  • Ingatlankezelés vagy vagyongazdálkodás területén szerzetél már legalább 5 év szakmai tapasztalatot;
  • A rád bízott feladatokat kellő felelősséggel és precizitással látod el;
  • Szereted a változatos, kihívásokkal teli munkát, a nem hétköznapi feladatokat;
  • Magabiztosan dolgozol Excelben;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Előnyként értékeljük:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudást
  • Analitikus gondolkodásmódot
  • Jó problémamegoldó készséget

Amire számíthatsz nálunk:

  • Komplex juttatási csomagot biztosítunk minden kollégánk számára: alapjövedelemmel, cafetériaval, egészségbiztositással, és további bónuszokkal ismerjük el kollégáink teljesítményét;
  • Hosszútávú együttműködési lehetőségre, családias hangulatú, összetartó csapatra;
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cégcsoportként, stabil vállalati háttérre, hosszútávú jövőképre;
  • Közösségépítő programokra, rendezvényekre;
  • Egész országra kiterjedő ingatlan portfólióra.