Senior Projektvezető

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Csongrád,Csongrád

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Dán tulajdonú, dinamikusan növekvő, kiváló minőségű hűtőgépeket gyártó partnercégünk csapatába keresünk Senior projektvezető kollégát.
Amennyiben ezen a területen keresel fejlődési lehetőséget és kihívást egy nemzetközi vállalatnál, akkor az alábbi hirdetés Neked szól!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Technikai projektek, hűtőfejlesztés és azok technikai részegységeinek projekt vezetése és koordinációja
  • Teljes termékfejlesztési, esetleg költségcsökkentési, minőségjavító programok vezetése
  • A hozzárendelt csoport teljes irányítása, motiválása, cél eléréséhez szükséges tervezés, kivitelezés, eszkalációk végrehajtása
  • A tevékenységek pontos specifikálása, ütemezése
  • Kidolgozni a minőségi munkát biztosító, szükséges folyamatokat a kitűzött cél elérése érdekében
  • Működtetni a külső és belső kommunikációs rendszert
  • Elkészíteni a projekt előrehaladási jelentéseket
  • Direkt kommunikáció a vevőkkel és felsővezetéssel

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria (bruttó 35.000 Ft/hó)
  • 30 Ft/km bejárási támogatás
  • Home Office lehetőség
  • Céges rendezvények, havi gyümölcsnap
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Albérlettámogatás, év végi juttatás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépész-, mechatronikai-, villamosmérnök vagy műszaki menedzser)
  • Több éves projektmenedzseri tapasztalat
  • Műszaki érdeklődés
  • Magas kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló szervezőkészség
  • Megoldásorientált gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • PMI képzés és vizsga

Egyéb információ

Munkavégzés helye: Csongrád

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Amennyiben szimpatikusak a fent leírtak, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzod csatolásával! #LI-AS4