Senior projektmérnök

  • Cég neve

    HRCV Kft.

  • Munkavégzés helye

    3271 Visonta

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beruházási döntések előkészítésében való részvétel.
  • Beruházások folyamatos nyomon követése, státuszjelentések készítése.
  • Beruházási keretösszegek és határidők betartatása, ennek érdekében ésszerűsitő javaslatok kidolgozása, kapcsolattartás a kontrolling területtel.
  • Termékfejlesztési, technológiai fejlesztési javaslatok kidolgozása kooperációban az üzemi technológusokkal és vezetőkkel.
  • A fejlesztések során felmerülő tervezési, engedélyeztetési folyamatok ellenőrzési és adatszolgáltatási, koordinatív feladatok ellátása.
  • Tervek ellenőrzése, beszerzési igények, tenderek megfelelő műszaki előkészítése a beszerzési osztály számára.
  • Technológiai beszállítók versenyeztetése során az ajánlatok tárgyilagos kiértékelésében való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök vagy villamosmérnök
  • 3-5 év projektmunkában szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • SAP ismeretek
  • Műszaki szemléletmód
  • Erős projekt koordinálási készség
  • Célorientált gondolkodás és problémamegoldás
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • AutoCAD vagy egyéb tervező szoftver ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Projektmenedzser szakmai képesítés (CAPM/ PMP)

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz és aktív szerepet vállalhatsz a projektek megvalósulásában
  • Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz, nagyvállalati munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér
  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, bejárási támogatás, privát egészségbiztosítás)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország legmodernebb élelmiszeriparral foglalkozó vállalatának csapatába keresünk Senior projektmérnök munkatársat!

A "jelentkezem" gomb kattintása után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!