Senior projektmenedzser

  • Cég neve

    MultiContact Consulting Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Projektek vezetése és menedzselése;
  • Projektmenedzsment területén önálló szakértői feladatok végrehajtása;
  • Projekt szakmai termékeinek elkészítése;
  • Stratégiák, módszertanok és tanulmányok készítése;
  • Részvétel az üzleti lehetőségek azonosításában;
  • Partnerekkel és ügyfelekkel történő egyeztetés;
  • Kapcsolattartás a projekten dolgozó többi kollégával.

Elvárások

  • Legalább 5 év projektmenedzseri munkakörben szerzett tapasztalatod van;
  • A különböző projektmenedzsmenti módszertanokat ismered és képes vagy rugalmasan alkalmazni őket;
  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel;
  • Az ügyfél által szabott határidőket képes vagy tartani;
  • Hatékonyan dolgozol projektcsapatban.

Előnyt jelent

  • Közigazgatásban szerzett tapasztalat;
  • Szervezetfejlesztési projektben szerzett tapasztalattal rendelkezel;
  • IT projekttasztalatod van.

Amit kínálunk

  • Stabil anyagi háttérrel rendelkező vállalat tagja lehetsz, határozatlan munkaviszony keretében;
  • Kihívást jelentő projektekben vehetsz részt;
  • Támogató vezetőség és összetartó csapat vesz körül;
  • Modern és igényes munkakörnyezetben telnek napjaid;
  • Lehetőséget biztosítunk PMSZ rendezvényeken való részvételen;
  • Lehetőséget biztosítunk, hogy a jövő projektmenedzsereinek fejlesztésében részt vehess belső tudásátadás keretében;
  • Belépésed követően mentorprogramban vehetsz részt és fejlődésed egy életpályamodellben követheted.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A MultiContact Consulting Kft. immáron több, mint 20 éve jelen van a hazai munkaerőpiacon. Szolgáltatási kínálatunk az évek során folyamatosan bővült, így ma már minden olyan elemet tartalmaz, amely a klasszikus vezetési, igazgatási illetve az informatikai szakértői szolgáltatás tárgykörébe tartozik. Örömmel tölt el bennünket, hogy egyre bővülő ügyfélkörünk egyre összetettebb projektekkel bíz meg bennünket, elismerve dinamikusan fejlődő csapatunk hozzáállását és szakmai sikereit.