Senior PR manager

  • Cég neve

    Positive by Hinora Group Kft

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest, Délibáb utca 29.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Senior PR managert keresünk erős vállalati kommunikáció és issue management tapasztalattal és stabil tanácsadói skillsettel.
Főbb feladatok:
PR kampányok stratégiai és taktika tervezése és a kivitelezésben való részvétel
Ügyfélkapcsolat-tartás, tanácsadói tevékenység
Témamenedzsment, közlemények, háttéranyagok készítése – élő sajtókapcsolatok mozgatása
Prezentációk készítése és prezentálás magyar és angol nyelven
Projektmenedzsment

Elvárások

Amiből nem tudunk engedni: erős tanácsadói szemlélet, jó témamenedzsment, kiváló íráskészség és sajtókapcsolatok.
Mi mindent várunk?
Legalább 7 éves, referenciával igazolható szakmai tapasztalatot, kommunikációs ügynökségi oldalról mindenképpen
Jó témaérzékenységet és kiváló íráskészséget
PR eszköztár széles ismeretét
Napi szinten használt, folyékony angol nyelvtudást (szóban és írásban)
Stratégiai gondolkodást, és jó implementációs készséget
Erős kommunikációs és problémamegoldó készséget szóban és írásban egyaránt
Megoldásorientált gondolkodást, és proaktivitást
Felelősségteljes munkavégzést, és megfelelő csapatjátékot
Nem hátrány, ha van valami szupererőd, ami ad egy kis pluszt a csapat tudásához és kompetenciakészletéhez

Előnyt jelent

Előny, ha van tapasztalatod pharma, pénzügyi, vegyipari és retail szektort érintő PR-kommunikációs tevékenységben, illetve personal brandingben. Jó, ha túllátsz a klasszikus sajtózáson, és van tapasztalatod kreatív PR megoldások megvalósításában. Továbbá, ha az angolon kívül beszélsz más nyelveket is, jó néhány országot lefedünk az ügyfeleinkkel.

Amit kínálunk

Versenyképes bérezést nyújtunk, amit a teljesítményértékeléseken skálázunk fel, így közösen döntjük el, hogy honnan hova szeretnél eljutni. Szakmai képzési lehetőségeket biztosítunk. Ezenkívül az ország egyik legnagyobb integrált ügynökségeként folyamatosan a formabontó, kreatív megoldásokon dolgozunk, aminek a PR szerves részét képezi - magyarul, itt nem csak sajtóközleményeket írunk. Hazai és nemzetközi top márkák pozícionálásán dolgozhatsz egy olyan innovatív, támogató vezetőséggel, akik igyekeznek a marketingszakmában is mindig valami újat alkotni, és ebbe téged is bevonnak, ha van rá affinitásod.
Hibrid munkavégzés folyik: heti 1-2 nap home office és az iroda között, a Hősök terétől 2 percnyire.

Céginformáció

A hazai reklámügynökségi piac egyik legnagyobb szereplőjéhez kerülsz, ennek megfelelően a PR tagügynökség sem egy klasszik PR-komm ügynökség: mi is integrált megoldásokban gondolkozunk, de még a PR keretein belül. Ügyfélportfóliónk többek között retail, FMCG, consumer, egészségügy, pharma, biztosító, beauty ügyfelekből áll.
Várjuk a jelentkezésed!

Magyar és angol nyelvű CV a Profession felületén.