Senior .NET - Full stack fejlesztő (NO)

  • Cég neve

    Tech People Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest I. kerület

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Budapest I. kerület, hibrid munkavégzés (akár 3 nap home office)

Munkavégzés formája: teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

Kezdés: ASAP (1 hónap felmondási idő beleférhet)

A cégről:

Csatlakozz egy olyan céghez, ahol a technológiai kiválóság találkozik a kreativitással és az innovációval. A jelenleg 7 fős, fiatalos csapat tagjaként te is hozzájárulhatsz a közös célok megvalósításához.

Főbb feladatok:

  • Új funkciók fejlesztése és meglévők karbantartása mind kliens oldali, mind szerver oldali .NET Core komponenseinkben
  • Korábbi, más technológiákkal készült komponensek újratervezése .NET Core környezetben
  • Cloud alapú megoldások (AWS) tervezése és implementálása
  • Cross-platform támogatásban segítségnyújtás (Windows, macOS és Docker platformok)
  • Új komponensek, projektek tervezésében, döntéshozatalában, kivitelezésében való részvétel
  • Szakmai előrelépési lehetőség, akár lead developer pozícióba.

Elvárások:

  • BSc vagy MSc informatikai végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat .NET fejlesztés területén C# nyelven
  • .NET Core, ASP.NET Core mélyreható ismerete
  • Unit tesztek és automatizált tesztek írásában szerzett jártasság
  • Clean code alapelvek, SOLID elvek, tervezési minták ismerete és alkalmazása
  • Mélyreható ismeretek adatbázis-technológiákban (SQL vagy NoSQL)
  • Konténerizációs technológiák (Docker vagy Kubernetes) gyakorlati tudása
  • REST API tervezésben szerzett tapasztalat
  • Visual Studio, Visual Studio Code és Git magabiztos használata
  • Agilis fejlesztési módszertanban való együttműködés
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló problémamegoldó készség és önállóság

Előny:

  • Fejlesztők mentorálásában és vezetésében szerzett tapasztalat
  • CI/CD témakörben szerzett ismeretek (Jenkins, TeamCity)
  • Kliens oldali JavaScript ismeret (Angular vagy egyéb framework)
  • Python nyelv ismerete

Munkaköri részletek:

  • Határozatlan idejű, alkalmazotti viszony
  • Teljes munkaidő, kevesebbre vagy bedolgozásra nincs lehetőség
  • Hibrid munkavégzés és rugalmas munkaidő-beosztás (heti 2-3 nap otthon)
  • Lehetőség a legfrissebb technológiák kipróbálására és állandó innovációra
  • Stabil, hosszú távú karrierlehetőség egy biztos alapokon nyugvó cégnél
  • Egy szenvedélyes csapat tagjaként részese lehetsz egy kiváló digitális termék létrehozásának
  • Inspiráló, kreatív és újításra törekvő munkakörnyezetben dolgozhatsz