Senior Minőségbiztosító gyógyszerész

  • Cég neve

    JOB Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

JOB Kft.

Egyéb információ

Gyógyszer nagykereskedelmi tevékenységet végző partnerünk részére

SENIOR MINŐSÉGBIZTOSÍTÓ GYÓGYSZERÉSZ-t keresünk

FELADATOK:

  • A vállalat hivatalosan bejelentett Felelős Személyeként részt vesz a vállalat minőségbiztosítási rendszerének operatív biztosításában;
  • Aktívan részt vesz a vállalat minőségbiztosítási folyamataiban operatív szinten is
  • Szerepet vállal – akár mint hivatalosan bejelentett Felelős Személy – a vállalat partnercégeinél működtetett minőségbiztosítási rendszerek felügyeletében;
  • Szerepet vállal a vállalatcsoport telephelyein zajló minőségbiztosítási munka megszervezésében és lebonyolításában;
  • Részt vesz a vállalat infrastrukturális fejlesztéseiből (pl. különböző hőmérsékleti tartományú raktárterek bővítése, narkotikumok tárolására alkalmas raktártér bővítése stb.) és / vagy forgalmazott termékkörének bővítéséből (pl. vérkészítmények, CAPD oldatok stb.) adódó hatósági inspekciókra való megfelelő felkészülésben;
  • Részt vesz a vállalat tevékenységi körének bővítéséből (pl. gyártó jogosultságok megszerzése) adódó hatósági inspekciókra való megfelelő felkészülésben;
  • Segíti a Minőségbiztosítási Vezetőt a hatósági inspekciókon és partnervállalatok minősítő auditjain;
  • Kapcsolatot tart a vállalat üzletágaival és kiszolgáló részlegeivel

ELVÁRÁSOK:

  • Gyógyszerész diploma;
  • Gyógyszer nagykereskedelmi közegben eltöltött legalább 3 év szakmai tapasztalat, mely jogszabályi szempontból lehetővé teszi, hogy a jelölt, mint Felelős Személy és / vagy Kábítószer Felelős is bejelentésre kerüljön;
  • A Helyes Forgalmazási Gyakorlat (GDP) jogszabályi hátterének és folyamatainak részletes ismerete;
  • A GDP szabályozáshoz kapcsolódó releváns jogszabályok és folyamatok (pl. FMD, MDR stb.) részletes ismerete;
  • Tapasztalat minőségbiztosítási rendszerek és dokumentációjuk megfelelő kezelésében (pl. Szabványműveleti Előírások, validációk, oktatások, önellenőrzések, beszállítók minősítése stb.) és naprakészen tartásában;
  • Operatív tapasztalat az általános gyógyszer nagykereskedelmi folyamatokat illetően (pl. eladható készletre helyezés, kivonás, felfüggesztés, visszáru kezelés stb.);
  • Tapasztalat hatósági inspekciókra és minősítő partnerauditokra való felkészülés kapcsán;
  • Tapasztalat infrastruktúra fejlesztési projektek minőségbiztosítási engedélyeztetése kapcsán;
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban;

AMIT A CÉG BIZTOSÍT:

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag,
  • Kihívást jelentő munkakör, támogató csapat.