Senior mérlegképes könyvelő-főkönyvelő pozíció

  • Cég neve

    PHARMAHOLDING Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Feladataid lennének:

• Cégek teljes körű könyvelési feladatainak ellátása automatizált könyvelési folyamatok segítségével
• Havi és éves zárással kapcsolatos feladok elvégzése
• Havi jelentések, éves és évközi beszámolók, adóbevallások elkészítése
• Éves beszámoló elkészítése
• Együttműködés a könyvvizsgálóval és más szakértőkkel

• Statisztikai adatszolgáltatások teljesítése
• Adófolyószámla egyeztetése, ellenőrzése
• A cégcsoport számviteli – és pénzügyi feladatainak összefogása
• Könyvelők munkájának összefogása, ellenőrzése, szakmai támogatása
• Jogszabályi változások nyomon követése és alkalmazása
• Számviteli, ügyvitel folyamatok karbantartása, fejlesztése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások

Te vagy a tökéletes új csapattársunk, ha magadra ismersz a következőkben:

Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
• Naprakész számviteli, könyvelési és adózási ismeretekkel bírsz
• Legalább 5 év könyvelői, ebből minimum 2 év teljes körű könyvelői tapasztalatod van és gyakorlatod van egyidejűleg több cég könyvelésben
• Felhasználói, szintű számítástechnikai ismeretek birtokában vagy (Word, Excel, Outlook),
• Excelt magabiztosan használod a napi munkavégzésben
• Önálló munkavégzésre alkalmas vagy, de csapatjátékos is vagy
• Képes vagy egyszerre több céget átlátni, több céggel párhuzamosan foglalkozni
• Képes vagy beosztottak munkáját összefogni, támogatni,  szeretsz emberekkel foglalkozni
• Felelősségteljes a hozzáállásod
• Jó a problémamegoldó képességed és kommunikációs készséged
• Igényes vagy a munkádra
• Pozitív a hozzáállásod, a feladat megoldása az elsődleges célod

Előnyt jelent

német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes, bejelentett fizetés
  • jó hangulatú csapat, családias légkör
  • fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely
  • kiváló megközelíthetőség

Céginformáció

Vagyonkezelő cég
Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk