Senior Marketing Specialista - Felsőfokú angol nyelvtudással (103-19-44032/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Csatlakozz egy dinamikus csapathoz, ahol belsőépítészettel, beépített bútorozással és egyedi tervezéssel foglalkoznak! Keresünk egy tapasztalt Marketing Specialistát, aki inspiráló stratégiákkal és kreatív megoldásokkal segíti elő a cég növekedését és sikeres online jelenlétét.

Feladatok, felelősségek:

- Átfogó kommunikációs stratégia kidolgozása a cég vezetésével közösen,
- Branding és story-telling stratégia kialakítása,
- Cégvezetők és menedzsment személyes branding stratégiájának támogatása,
- Arculat és arculati anyagok frissítése, menedzselése,
- Digitális marketing stratégia kidolgozása és végrehajtása, beleértve a weboldal fejlesztését, SEO-t és közösségi média kezelést,
- Weboldal frissítése és felhasználói élmény javítása,
- Social media platformok kezelése, tartalomgyártás és hirdetési stratégia kidolgozása,
- Marketing költségvetés készítése és követése, riportok készítése,
- Szakmai eseményeken való részvételi stratégia kidolgozása és cég képviselete,
- Média megjelenések szervezése és kapcsolattartás a sajtóval,
- Kreatív és informatív marketing anyagok tervezése és kivitelezése,
- Együttműködés a vezetőséggel és az értékesítési részleggel a marketing stratégia és célok meghatározásában.

Elvárások:

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség,
- Legalább 3-5 év releváns tapasztalat marketing területen, design, belsőépítészeti vagy építőipari, ingatlan szektorban,
- Előny: design management vagy tervező (építészet, grafikus, formatervező) végzettség vagy tapasztalat,
- Erős digitális marketing ismeretek, beleértve a SEO-t, a közösségi média marketinget és a webanalitikát,
- Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek,
- Kreativitás, innovációs képesség és részlet orientáltság,
- Kiterjedt iparági, marketing kapcsolati rendszer,
- Erős projektmenedzsment készségek és képesség önállóan és csapatban is dolgozni.
- Sokoldalúság, stratégiai gondolkozás és operatív tartalomgyártás,
- Szoftverismeret: Microsoft Office programok (Excel, Word, PowerPoint) készségszintű ismerete, előny Adobe programok (Photoshop, InDesign, Illustrator, Premiere Pro, Acrobat Pro), Canva,
- Tárgyalásszintű angol nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete, szóban és írásban egyaránt.

Amit a megbízónk kínál:

Amire az alapbéren felül számíthatsz:

- Dinamikus, fiatalos és inspiráló munkakörnyezetre,
- Szakmai fejlődésre és előrelépési lehetőségre,
- Innovatív és kreatív munkakultúrára.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Marketing
  • Online marketing