Senior Marketing Manager

  • Cég neve

    CDM eStratégiai Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Windows
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Mi, a Carussel-ben szeretjük a párbeszédet, figyelünk egymásra, szeretünk egyensúlyt találni a munka és a magánélet között, hiszünk az önállóságban és a tehetségben. Szeretünk segíteni másokon, szolidárisak vagyunk, figyelünk a környezetünkre és szeretjük magunkat jól érezni. Ha úgy érzed tudsz azonosulni ezekkel az elvekkel és szívesen kipróbálnád magad nálunk, akkor ne habozz, jelentkezz!

Téged keresünk: ha komoly tudást és tapasztalatot halmoztál fel marketingesként az elmúlt évek során; ha szívesen alakítod és viszed véghez a stratégiai célkitűzéseinket és ha mindemellett lételemed a változatos munkakör, kétségkívül nálunk a helyed!

Mik lesznek a feladataid?

  • A vállalat marketing stratégiájának megalkotása és megvalósítása
  • Részvétel új digitális termékek megalkotásában és ezek piaci bevezetésében
  • Digitális termék portfólió készítése (termékek megfogalmazása, landoló oldalak, online flyerek, katalógusok, demo oldalak elkészítése)
  • Marketing büdzsé kezelése és hatékonyságának monitorozása
  • Marketingkampányok tervezése, beleértve az online és offline marketing eszközök használatát
  • A termékek és szolgáltatások különféle aspektusainak meghatározása, marketing anyagok és prezentációk készítése
  • PR és egyéb események megszervezése, azokon való aktív részvétel, a cég professzionális képviselete
  • A vállalati weboldal és social media csatornák fejlesztése, karbantartása; szükség esetén a céges arculat megújítása

Téged keresünk, ha:

  • legalább 5 éves releváns tapasztalattal rendelkezel a marketing területén
  • otthonoson mozogsz a digitális világban, mi több az autóipar izgalmas világában
  • van már komoly gyakorlatod digitális termékek piaci bevezetésében
  • magabiztosan kommunikálsz angolul
  • önjáró vagy a munkádban, szívesen foglalkozol stratégiával és annak megvalósításával

Amit kínálunk:

  • korlátlan home office lehetőség, dolgozhatsz otthonról bármikor (irodai jelenlét előre egyeztetett időpontban havi pár alkalommal)
  • belső képzések, tréningek számos területen
  • belső mozgások akár csapaton belül és csapatokon átívelően
  • rendszeres közösségi programok, mint például: céges reggelik, DIY délutánok, csapatépítők, irodai workshopok, informális összejövetelek és még sorolhatnánk…

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, a "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük csatold önéletrajzodat!