Senior márka szakértő

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Az OTP Bank Marketing és Kommunikációs Igazgatósága

munkatársat keres.

A leendő munkatársunk a Márkamenedzsment CoE tagjaként, a nemzetközi bankcsoportként folyamatosan bővülő OTP Csoport márkájának építéséhez járulhat hozzá. A Márkamenedzsment CoE fejleszti és biztosítja az OTP Csoport márka keretrendszereit a stratégiai tervezéstől az arculatig.

Új kollegánk elsődlegesen az OTP Bank agilis, integrált marketing és kommunikációs squadjainak munkáját támogatja majd az alábbi feladatok elvégzésével.

Feladatok:

  • Az OTP Bank Magyarország márkájának és almárkáinak folyamatos fejlesztése és mindennapi működésbe való implementálása
  • Részvétel integrált termék- és márka kampányok, kommunikációs és egyéb pl. szponzorációs, rendezvény aktivitások tervezési és kivitelezési folyamatában
    • Stratégiai tervezés
      • gazdasági, társadalmi, kulturális trendek és jelenségek értése, insightok feltárása a Kutatási CoE-val szorosan együttműködve
      • üzleti, kommunikációs és márka/munkáltatói márka célok támogatása
    • Kreatív koncepció fejlesztés
    • Szoros együttműködés, csapatmunka a Márkamenedzsment CoE arculatért felelős tagjaival
  • Agilis munkamódszerekkel együttműködés ügynökségekkel (reklám, social, rendezvény, PR) és házon belüli társterületekkel (marketingkommunikáció, vállalati kommunikáció, kutatás, CSR, Service Design, HR stb.)

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy marketing szakirányú végzettség
  • Reklámügynökségnél vagy ügyféloldalon, hasonló pozícióban szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás
  • Stratégiai szemlélet
  • Kiváló együttműködési készség, csapatmunka
  • Kreatív problémamegoldó képesség
  • Önállóság, proaktivitás
  • Pontosság, precizitás

A pozíció betöltésével kapcsolatban előnyt jelent:

  • agilis munkamódszertan ismerete

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag
  • Modern irodai környezet
  • Innovatív és inspiráló feladatok, folyamatos fejlődési, továbbképzési lehetőség)
  • Home office lehetőség
  • Tervezhető munkaidő
  • Határozott idejű munkaszerződés
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó