Senior könyvelő

  • Cég neve

    THERMAL HOTEL AQUINCUM Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi könyvelési feladatok elvégzésének koordinálása
  • 2 fő munkatárs tevékenységének koordinálása, ellenőrzése
  • Főkönyv nyilvántartások ellenőrzése, egyeztetése
  • Havi/éves zárásban való aktív részvétel
  • Adóbevallások elkészítése (ÁFA, IFA, TAO, IPA, egyéb)
  • KSH, MNB jelentések elkészítése
  • Cégkapu kezelése
  • Tárgyi eszközök selejtezése, aktiválása, écs elszámolása
  • Könyvizsgálatban való aktív részvétel

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves szakirányú tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • SUN ismerete előny
  • Opera, Micros, Materials controls ismerete előny

Amit kínálunk

  • Térítésmentes étkezést biztosítunk a saját étkezőnkben
  • Te is élvezheted szállodánk SPA részlegének szolgáltatásait (szauna, medencék, fitness terem)
  • Ingyenesen parkolhatsz a dolgozói parkolónkban
  • Megbecsüljük és elismerjük munkádat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd
  • Masszázs

Céginformáció

A nemzetközi Corinthia szállodalánchoz tartozó óbudai Thermal Hotel Aquincum pénzügyi osztályára keressük új kollégánkat Senior könyvelő pozícióba.

Amennyiben szeretnéd szakmai tapasztalatod egy nemzetközi szállodalánc professzionális csapatában kamatoztatni, várjuk fényképes önéletrajzod a 'Jelentkezem' gombra kattintva.