Senior könyvelő

  • Cég neve

    Szin-Office Kft.

  • Munkavégzés helye

    4025 Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező számlák, banki és pénztárbizonylatok könyvelése,
  • Vevő számlák készítése, könyvelése,
  • Analitikus nyilvántartások vezetése,
  • Adóbevallások készítése,
  • Havi és éves zárások elkészítése, éves beszámolók összeállítása,
  • Eseti kimutatások, riportok készítése,
  • Éves gazdasági tervek készítésében való közreműködés.
  • A számviteli feladatok mellett pedig az alábbiakban is számítanánk a munkádra az általad kezelt cégek vonatkozásában:
  • Szerződések ellenőrzése, véleményezése,
  • Kapcsolattartás a cégjogászainkkal és cégjogi dokumentumok kezelése,
  • Közvetlen együttműködés a cégvezetőkkel és a kontrolling csoporttal,
  • A cégcsoport összevont (konszolidált) éves beszámolójának összeállításában való részvétel.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel,
  • Szereztél már legalább 3-5 év releváns tapasztalatot számviteli területen,
  • Ismered az adózásra vonatkozó jogszabályokat, és nem okoz nehézséget ezek önálló értelmezése a munkád során,
  • Jártas vagy az analitikus és főkönyvi nyilvántartások kezelésében,
  • Magabiztosan használod a Microsoft Excel és Word programokat,
  • Szívesen tanulsz a munkád során, nyitott vagy az új ismeretek elsajátítására,
  • Precízen és felelősségteljesen végzed a munkádat,
  • Jellemző rád a rendszerszemléletű gondolkodásmód.

Előnyt jelent

  • Használtad már a Microsoft Business Central vállalatirányítási rendszert,
  • Azonnal munkába tudsz állni.

Amit kínálunk

  • Juttatási csomagunk az alapbéren felül Cafeteriát, kockázati baleset- és életbiztosítást, valamint évi 3 extra szabadnapot tartalmaz, hogy a feltöltődésre is jusson időd.
  • Fiatalos, lendületes csapatunkban nagy szakértelemmel rendelkező kollégákkal dolgozhatsz együtt egy inspiráló közegben, ahol egymástól lehet a legtöbbet tanulni.
  • Napi munkádat a Debrecen belvárosában található központi irodánkban végezheted.
  • Szakmailag izgalmas, változatos feladatokon fogsz dolgozni, amelyek folyamatosan megmozgatnak, mindig találkozhatsz új kihívásokkal.
  • Mi hosszú távon gondolkodunk: stabil csapatot építünk, akikre bátran támaszkodhatunk a jövőben is.
  • Összetartó, családias közösségünkben garantált a jó hangulat még a nehéz időszakokban is. Csapatként segítjük és támogatjuk egymást. A mindennapi közös munka mellett pedig fontos számunkra a közös kikapcsolódás is – kisebb és nagyobb csapatépítő eseményeinken laza, kötetlen hangulatban töltünk el együtt egy-egy kellemes délutánt vagy estét.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Szinorg csoport tagjaként a Szin-Office Kft. belső szolgáltatásokat végez a csoport többi tagja számára. Mi végezzük bizonyos cégek teljes könyvelését és cégjogi adminisztrációját, emellett pedig HR-munkaügyi, informatikai és munkavédelmi feladatokban támogatjuk a vállalatok működését.

Cégcsoportunk közel 30 tagot számlál jelenleg, amelyek tevékenységi körei igen változatosak: a bevételünk legnagyobb része az építőiparból származik, de jelen vagyunk az ingatlanfejlesztési, létesítményüzemeltetési, valamint a szálláshely szolgáltatási piacon is.

Számviteli csapatunk tagjaként te is végigkísérheted a beruházásainkat: munkádat egy jól szervezett, támogató közegben végezheted. Cégcsoportunk a jelenlegi gazdasági helyzetben is stabil lábakon áll, így nálunk nem kell aggódnod a jövőd miatt.