Senior könyvelő

  • Cég neve

    Perscriptor Könyvelőiroda Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Könyves Kálmán körút 80.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatos főkönyvi könyvvezetés kettős könyvvitelben a könyvelőiroda ügyfelei részére
  • Vevő, szállító, bank, pénztár és vegyes bizonylatok rögzítése könyvelő szoftverben
  • Főkönyvi és analitikus egyeztetések
  • Havi és negyedéves riportok készítése ügyfelek részére
  • Kapcsolattartás a könyvelt társaságok képviselőivel
  • Adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
  • Beszámolók és adóbevallások elkészítése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész számviteli ismeretek
  • Naprakész adózási ismeretek
  • Angol nyelv használata legalább alapfokon
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat beszámolók elkészítésében is
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • Nagy Machinátor könyvelőprogram ismerete (nem kötelező)

Amit kínálunk

  • Könyvelőirodai átlagot jelentősen meghaladó jövedelem
  • 13. havi fizetés beszámolók elkészítése után
  • Karácsonyi félhavi bónusz
  • SZÉP kártya
  • Teljes bejelentés
  • Változatos feladatok
  • Kulturált irodaházi munkakörülmények
  • Home Office a munkaidő 1/3-ban
  • Munkaidőben elvégezhető feladatmennyiség
  • Fiatal, lelkes, jó hangulatú csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Várunk csapatunkba! Legyél te is részese egy nagyszerű, kiváló szakmai felkészültségű közösségnek, ahol könnyedén és nyugodt körülmények között tudod fejleszteni számviteli tudásodat! Nem hagyunk magadra a munkában és bármikor kérdezhetsz.

Társaságunk dinamikusan növekvő, stabil nemzetközi és hazai ügyfélkörrel rendelkező magas színvonalú számviteli, munkaügyi, pénzügyi és adóügyi szolgáltatásokat nyújtó könyvelőiroda.

Álláshirdetésünkre fizetési igénnyel ellátott magyar és angol önéletrajzzal jelentkezhet.