Senior könyvelő

  • Cég neve

    New Wave Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • Kimenő számlák könyvelése
  • Banki- és készpénzmozgások könyvelése
  • Vegyes bizonylatok könyvelése
  • Tárgyi eszközmozgások kezelése, rögzítése
  • Időbeli elhatárolásokkal kapcsolatos könyvelési feladatok elvégzése
  • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése
  • Adófolyószámla ellenőrzése, egyeztetése
  • Nyitott vevő és szállító folyószámla folyamatos egyeztetése
  • Főkönyvi havi zárásokban való proaktív részvétel
  • Főkönyvi és egyéb jelentések, riportok összeállítása
  • Banki adatszolgáltatások KSH jelentések elkészítése
  • Bevallások készítése és beküldése (pl. ÁFA, IPA, TAO, 01)
  • Éves zárás, beszámoló készítése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • NAV ellenőrzésben való proaktív részvétel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (mérlegképes könyvelői, pénzügy-számvitel)
  • Hasonló pozícióban szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Microsoft Office programok ismerete (kiemelten Excel)
  • Talpraesett, motivált hozzáállás, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Családias légkörű, nem „multi” szemlélet
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Kellemes, modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapatban zajló munka
  • Teljes munkaidő, kötetlen beosztásban
  • Munkavégzés helye: II. kerület

Céginformáció

Cégünk magas színvonalon lát el számviteli, kontrolling, jog és a HR szolgáltatásokat partnerei számára. Bővülő csapatunkba keresünk: Senior könyvelő munkatársat.