Senior könyvelő

  • Cég neve

    Molnár & Partners Kft.

  • Munkavégzés helye

    9022 Győr

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, modern, mégis családias cégnél dolgozni?
Egy olyan csapat tagja lenni, ahol számít a véleményed és elismerik a teljesítményedet?
A Molnár & Partners Kft., a régió piacvezető számviteli szolgáltatója, új munkatársat keres, GYŐRI irodájába

Legyél te a legújabb tagja csapatunknak!

Feladatok:
  • Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • Részvétel adóbevallások készítésében
  • Időszaki és éves zárások összeállítása
  • Egyéb pénzügyi és számviteli feladatok
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Együttműködés a csoportban dolgozó kollégákkal

Elvárások

  • 5-10 év számviteli/adózási területen szerzett munkatapasztalat
  • Jó kommunikációs-és problémamegoldó képesség
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Előnyt jelent

  • Német nyelvismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Változatos ügyfélkör
  • Szakmai támogatás
  • Akár részmunkaidős foglalkoztatás
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

SZAKÉRTELEM

Segítjük minden ügyfelünket, hogy a saját céljait elérje és arra fókuszáljon, amely területnek a szakértője. Helyi elérhetőségeink és nemzetközi kapcsolataink ügyfélközpontú szolgáltatást és a gyors megoldásokat biztosítanak. Szakmai ismereteink és ágazati tapasztalataink révén az igényeknek megfelelő és testreszabott szolgáltatáscsomagokat állítunk össze.

ÉRTÉKTEREMTÉS

Olyan szolgáltatásokat nyújtunk ügyfeleink részére, amelyek a számvitel és pénzügyek, adózás, bérszámfejtés és tanácsadás területén jelentős hozzáadott értéket képviselnek. Filozófiánk része, hogy ügyfeleink iparág specifikus megoldásokat kapjanak szolgáltató központunkból, amiket az alábbi üzletágak nyújtanak számukra:
  • Könyvvitel – számviteli szolgáltatások és könyvvezetés
  • Bérügyvitel – munkaügy bér- tb ügyintézés
  • Jogi tanácsadás – munkajog és ingatlanügyek
  • Adótanácsadás – hozzáadott érték adó, transzferárazás, személyi jövedelemadó
  • Üzleti tanácsadás – IFRS tanácsadás, vállalati pénzügyek, GDPR tanácsadás, HR tanácsadás
  • Könyvvizsgálat – magyar jogszabályi és IFRS könyvvizsgálat

FOLYAMATOS FEJLŐDÉS

Munkatársaink szakismerete és tapasztalata lehetővé teszi, hogy összetett szakmai kérdéseket, illetve speciális szakismeretet kívánó problémákat is kezeljünk. Szakembereink állandó képzésének és a technikai fejlesztéseknek köszönhetően garantáljuk a szolgáltatásaink magas színvonalát és megbízhatóságát. Meg vagyunk győződve, hogy mindig hatékonyabb és jobb megoldásokat kell biztosítanunk annak érdekében, hogy a komplex feladatok megoldásában és a változó üzleti környezetben segíteni tudjuk az ügyfeleket.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.