MEYER & LEVINSON Accounting Kft. logo

Senior könyvelő

  • Cég neve

    MEYER & LEVINSON Accounting Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Tolna megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

2008-ban alapított Meyer&Levinson könyvelő és tanácsadó cég egyedi és újszerű megoldásainak köszönhetően rendkívüli sikereket ért el az utóbbi 15 évben. Szolgáltatásaival széleskörű lehetőséget biztosít belföldi és nemzetközi ügyfeleinek mind könyvelés, bérszámfejtés, komplex cég- és székhelyszolgáltatás, adótanácsadás, üzleti hatékonyság fejlesztés területén. A folyamatos fejlesztéseknek és újszerű alkalmazásoknak köszönhetően az ügyfélkör bővülése elengedhetetlenné teszi, a széleskörű szaktudással rendelkező, immáron több éve sikeresen együttműködő, egymást támogató, jókedvű és eredményes Csapat bővülését.

Új kollégánkat keressük, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák

  • könyvelő iroda ügyfeleinek támogatása
  • Havi, éves zárásokhoz kapcsolódó feladatok
  • Adóbevallások, beszámolók készítése
  • Adózással kapcsolatos teljes körű tanácsadás ügyfelek részére (ügyfél kérdés megválaszolása, önálló adózási lehetőségek, megoldások kidolgozása)
  • Speciális és komplex adatszolgáltatások, jelentések készítése (pl. hitelkérelmek)
  • Könyvvizsgálatban közreműködés
  • Riportok készítése, felügyelete
  • Könyvelő munkatársak szakmai irányítása, támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Teljesen mindegy milyen korosztályból jössz, lehet akár pár éves tapasztalatod, de örülünk annak is, ha több évtizedes szakmai háttér áll mögötted.
  • Ügyfélközpontúság
  • Fontos, hogy szeresd a számvitelt, adózást, szívesen mélyülj el adózási megoldásokban.
  • Digitális jártasság, ugyanis cégünk nemet mond a papír alapú rendszerre
  • Az adatrögzítést külön csapatunk viszi, azzal feladatod nem lesz.
  • Felhasználói színtű MS Office ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő-képesség
  • Csapatjátékosság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • könyvelő irodai tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • kulcs-soft könyvelő program ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, céges mobiltelefon
  • Betanulást követően home office lehetőség és modern, elegáns irodakörnyezet Budapest belvárosában
  • Modern, digitális és változatos feladatok
  • Szakmai támogatás segítőkész kollégáktól (partnerünk a jogi divízió, házon belül)
  • Összetartó és támogató könyvelői, tanácsadói csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség és megbecsülés (karrier út, képzések támogatása)
  • Rugalmasság, önállóság
  • Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés