Senior könyvelő

  • Cég neve

    Jost Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Henger utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nemzetközi számviteli munka támogatása/koordinálása
  • Helyi és nemzetközi szállítói számlák könyvelése - csoportvezetői teendők elvégzése
  • Tárgyi eszközök könyvelése/ havi értékcsökkenés elszámolása
  • Capex jelentések elkészítése
  • Cégcsoporton belüli egyeztetések
  • ÁFA bevallások elkészítése
  • Adatszolgáltatások – KSH teljes körű elkészítése, beküldése
  • Audit során a kért anyagok összeállítása, kérdések megválaszolása
  • Belső ellenőrzési rendszerek használata

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (mérlegképes könyvelői, pénzügy-számvitel)
  • Hasonló pozícióban szerzett 3-5 év tapasztalat
  • SAP ismeretek
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, elsősorban Excel)
  • Szakmai angol társalgási szintű nyelvtudás szóban és írásban
  • Talpraesett, motivált hozzáállás, rugalmasság

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • IFRS ismeretek

"Jelentkezemgombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével