Senior könyvelő

  • Cég neve

    ICT Európa Finance Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható, Egyéb külföld

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A csoportvezető/felettes által beosztott munkaütemezés szerint teljes körű könyvelés
  • A könyvelő asszisztensed által könyvelt tételek ellenőrzése
  • Adóbevallások készítése
  • Saját könyvelés rendezése, ellenőrzése
  • Havi riportkészítés
  • Év végi zárás, mérlegkészítés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • 3-5 év szakmai tapasztalatot szereztél már a szakmában
  • Rendelkezel US GAAP ismeretekkel, tapasztalattal
  • Alaposan ismered és hatékonyan használod az Office programokat
  • Sok ügyfelünk van magyar oldalról, de mivel amerikai piacra dolgozunk, ezért elvárás a folyékony, vagy felsőfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Ismered a QuickBooks könyvelő szoftvert
  • Amerikai CPA tapasztalattal, regisztrációval rendelkezel

Amit kínálunk

  • Belső és külső oktatások keretein belül folyamatosan képezzük kollégáinkat, ezáltal nálunk komoly fejlődési lehetőség vár rád
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Dinamikus, fiatalos csapatunknak rendszeresen szervezünk csapatépítéseket és közös programokat
  • Munkavállalóink igényeit folyamatosan felmérjük, visszajelzéseiket komolyan vesszük
  • Laptoppal, telefonnal irodánk ellát és bármilyen ezeket illető felmerülő probléma elhárításában segédkezik
  • Az ügyfelek sokrétűségéből adódóan változatos feladatokkal és szakmai kihívásokkal találkozhatsz
  • Teljes Home Office

A munkavégzés ideje alkalmazkodik az amerikai időeltolódáshoz, vagyis Budapesti idő szerint 10:00-től 18:00-ig tart a munkaidő.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Az ICT Európa Magyarország legdinamikusabban növekvő, és az egyik legnagyobb nemzetközi háttérrel rendelkező, de magyar tulajdonban lévő könyvelőirodája. Amerikai cégünk, az ICT Lions csapatába keressük azonnali kezdéssel, távmunkára, senior könyvelő új munkatársainkat.

Amennyiben képesnek érzed magad a munkakör betöltésére, várjuk szeretettel önéletrajzodat bérigény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.