Senior könyvelő

  • Cég neve

    Hunland Group Holding Kft.

  • Munkavégzés helye

    2347 Bugyi, Ürbői út 41.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Cégcsoportunk immár 30 éves múltra visszatekintő mára több, mint 900 főt számláló, folyamatos fejlődésben lévő piacvezető vállalat, mely jelenleg is az élőállat kereskedelem globális piactere - kapocs az állattenyésztők és kereskedők között.

Sikerünk kulcsa a dinamizmus, a lendületes és kitartó csapatmunka, melynek Te is részese lehetsz!

Csapatunk most számviteli területen is bővül, így várjuk jelentkezésed

pozícióra!

Mire számíthatsz nálunk?

Cégcsoportunk struktúrájának köszönhetően sokszínűséget, változatosságot, modern munkakörnyezetet biztosítunk. Tevékenységünkből adódóan elkötelezettek vagyunk a felelős állattartás iránt.

Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt, folyamatos képzési és fejlődési lehetőséget nyújtunk kollégáink számára.

Munkatársaink lételeme a siker - ha Te is erre vágysz, a Hunland teljes odaadással támogatja ambícióid megvalósítását!

Milyen feladatok várnak?

  • havi zárásban való aktív részvétel
  • főkönyvi könyvelések, analitika-főkönyv egyeztetések,
  • adóbevallások, statisztikák és ad-hoc jelentések készítése,
  • részvétel a pénzügyi folyamatok kialakításában, fejlesztésében, dokumentálásában,
  • adatszolgáltatás tulajdonosok, felső vezetők és társosztályok felé,
  • kapcsolattartás partnerekkel, társosztályokkal, könyvvizsgálókkal,
  • könyvvizsgálati folyamatban aktív részvétel

Mit várunk tőled?

  • rendelkezel legalább középfokú végzettséggel (felsőfokú előny),
  • szereztél legalább 3-5 év szakmai tapasztalatot,
  • számviteli és adózási szabályokat naprakészen ismerd,
  • munkádat precízen, pontosan, felelősségteljesen, önállóan végezd,
  • magabiztosan kezeld az irodai szoftvereket, főként excel (pivot, diagramok),
  • gondolkodásmódod legyen gyakorlatias, problémamegoldó

Munkavégzés helye:

2347 Bugyi, Ürbői út 41. (csak gépjárművel megközelíthető)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Tervezz velünk hosszú távon! Csatlakozz hozzánk, ahol sikerorientált, fejlődő, újdonságokra nyitott csapat vár Rád! Küldd el jelentkezésed bruttó bérigényed megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva!

Pályázatod beküldésével automatikusan hozzájárulsz önéletrajzod és személyes adataid kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül. A beérkezett pályázatokat, amennyiben a pályázó másként nem rendelkezik, adatbázisunkban elhelyezzük, a törvényi követelményeknek megfelelően őrizzük, harmadik fél részére nem adjuk át, és a beérkezéstől számított 90 nap múlva töröljük.