Hungarikum Biztosítási Alkusz Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Senior könyvelő

    Hungarikum Biztosítási Alkusz Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 11.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Teljes körű könyvelés (szállító és vevőszámlák, bank és pénztárbizonylatok könyvelés is).
  • Számlázás.
  • Havi és év végi zárások összeállítása.
  • Év végi könyvvizsgálat és a beszámoló teljes körű elkészítése.
  • Adóbevallások elkészítése, beadása, adófolyószámlák egyeztetése.
  • Egyeztetési feladatok ellátása (analitika-főkönyv).
  • Információgyűjtés és egyeztetés a társosztályokkal.
  • Pénzügyi igazgató munkájának támogatása.

Elvárások

  • szakirányú végzettség;
  • naprakész ismeretek adó és számviteli jogszabályokat illetően;
  • hasonló pozícióban szerezett legalább 3 év szakmai tapasztalat;
  • magabiztos MS Office használat;
  • csapatjátékos hozzáállás;
  • nagyfokú önállóság, felelősségvállalás, pontosság, megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • Elismerjük a szakmai értékeket és nyitottak vagyunk az egyéni ötletekre, hiszen a különböző látásmódok nagymértékben hozzájárulnak folyamatos fejlődésünkhöz.
  • Versenyképes juttatási csomagot ajánlunk.
  • Észben tartjuk a születés- és névnapodat, valamint további jeles alkalmak kapcsán is számíthatsz tőlünk meglepetésekre.
  • Home Office lehetőség heti 1 nap.
  • Egyéb juttatásként egészségbiztosítást és Cafeteria juttatást biztosítunk.
  • Hiszünk a közösség erejében, ezért rendszeresen szervezünk olyan aktivitásokat, melynek révén visszaadhatunk a környezetünknek és segítséget nyújthatunk az arra leginkább rászorulóknak.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Küldetésünk, hogy 100%-ban magyar tulajdonú alkuszcégként a hazai biztosítási piacon új alapokra helyezzük az egyének és vállalatok biztosítási és pénzügyi termékekhez társított viszonyát, hogy elavult konstrukciók helyett naprakész megoldásokkal rendelkezzenek. Kollégáink több évtizedes szakértelmének segítségével ügyfeleink könnyen átláthatják és összehasonlíthatják a biztosítótársaságok és bankok termékeit, egy portfólióba rendezve pedig pénzügyileg is stabilak lehetnek.
  • A Népliget Center irodaházában dolgozunk, amely 1-es villamossal és 3-as metróval is könnyedén megközelíthető.
  • Esztétikus irodaház, modern irodai berendezésekkel barátságos környezetben.
  • Kiemelt figyelmet fordítunk a kényelmes munkavégzés biztosítására.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével!