Senior könyvelő

  • Cég neve

    GALÉRIA INVEST Kft.

  • Munkavégzés helye

    5600 Békéscsaba, Őszi utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Kezdetben:

  • a vállalat számviteli és könyvelési folyamatainak átfogó és részletekbe menő megismerése, a jelenleg outsourcing-ban végzett munka átvételének előkészítése

Későbbiekben:

  • a számviteli és könyvelési folyamatok vállalati szervezetbe történő beépítése
  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátása
  • adóbevallások készítése
  • havi és éves zárási feladatok ellátása
  • az éves beszámoló összeállítása
  • könyvvizsgálatokban való aktív részvétel
  • a vonatkozó jogszabályok változásainak folyamatos nyomon követése

Elvárások

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 5 éves releváns könyvelői tapasztalat
  • magabiztos számviteli tudás
  • naprakész felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • megbízható precíz és pontos munkavégzés
  • terhelhetőség
  • rendszerező készség
  • lojalitás a szakma és a vállalat irányába

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű teljes munkaidős munkaviszony, 3 hónap próbaidő kikötésével
  • versenyképes jövedelem, cafetéria
  • kellemes munkakörnyezet
  • támogató munkahelyi közösség
  • lehetőség szakmai továbbképzésre
  • lehetőség szakmai előmenetelre főkönyvelői státuszba

Céginformáció

Békéscsabai székhelyű vállalkozásunk 2004-től foglalkozik magas-,mély- és útépítési építőipari kivitelezéssel. Ezek mellett környezetvédelmi- és ipari beruházásokban is részt vesz, közbeszerzéseken és magán beruházásokon.
A sikeres működésünk és dinamikus fejlődésünk okán folyamatosan bővülünk. A növekedés során olyan szakemberekkel szeretnénk bővülni, akikkel Társaságunk is folyamatosan szintet lép és hosszú távon tervezhet.