Senior könyvelő

  • Cég neve

    Castrum Sec Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Körmendi út 92 B.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A régióban meghatározó, gyengeáramú rendszerek tervezésével, kivitelezésével, üzemeltetésével foglalkozó cég
munkatársat keres a Castrum cégcsoport csapatának bővítésére:

  • Cégcsoporton belüli vállalatok teljeskörű könyvelési feladatainak elvégzése
  • Kimenő, bejövő számlák, bank-, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése
  • Kapcsolódó főkönyv-analitika egyeztetések
  • Tárgyi eszközök analitikus és számviteli nyilvántartásának vezetése
  • Pénzügyi nyilvántartások, házi pénztár kezelése, kapcsolódó folyamatok ellenőrzése
  • Számlázás és ahhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok kezelése vállalatinformációs rendszerben
  • Adóbevallások, KSH statisztikák és egyéb kötelező adatszolgáltatások elkészítése
  • Menedzsment riportok készítése
  • Évközi és év végi zárások és beszámolók összeállítása, valamint az ezekhez kapcsolódó analitikák elkészítése
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálóval

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Naprakész adózási ismeretek
  • 5-10 év aktív szakmai tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

Előnyt jelent

  • Novitax program ismerete
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Érvényes mérlegképes regisztráció
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Korszerű munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil céges háttér
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Folyamatos képzési lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!