Senior könyvelő

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Éves beszámoló készítése
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Könyvelési feladatok ellátása (SAP könyvelőprogram használata, kontírozás, adatrögzítés, analitikus nyilvántartások vezetése  - főkönyvi számlák ellenőrzése)
  • Főkönyv és az analitikák egyezőségének vizsgálata
  • Befektetett és tárgyi eszközök kezelése
  • Havi elhatárolások készítése (OPEX)
  • Havi, negyedéves, éves adóbevallások előkészítése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Részvétel könyvvizsgálatban, projektekben
  • Adókalkulációk, bevallások, riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Bsc vagy Msc szintű végzettség közgazdász, pénzügy-számvitel, adó vagy egyéb kapcsolódó szakirányon
  • Mérlegképes könyvelői képzettség
  • Minimum 3-4 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (ideálisan gyártó vállalatnál)
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat beszámolókészítésben
  • Magas szintű Excel-tudás
  • Naprakész adózási (kiemelten ÁFA szabályok) és számviteli ismeretek, a gyakran változó keretek állandó figyelemmel kísérése
  • Kiváló angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség; proaktív, pozitív hozzáállás
  • Analitikus szemléletmód, kiváló szervezőkészség

Előnyt jelent

  • IFRS tudás előnyt jelent a pozíció betöltéséhez

Amit kínálunk

  • Bejárási támogatás (100%)
  • Széleskörű cafetéria csomag
  • Étkezési hozzájárulás - már próbaidő alatt is
  • Céges egészségbiztosítás
  • Teljes körű élet- és balesetbiztosítás (családtagokra is kibővíthető)
  • Home Office lehetőség
  • Bónusz

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Bridgestone Corporation mobilitási megoldások egyik vezetője, s több mint 150 országban értékesíti termékeit. Magyarországon a Bridgestone Tatabánya Termelő Kft. 2008-ban kezdte meg tevékenységét, ultranagy teljesítményű személygépkocsi gumiabroncsok gyártásával. 1 400 fős telephelyünk Környén található.

Jelentkezz önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!