Senior könyvelő

  • Cég neve

    ALFA PROXIMA-X Kft.

  • Munkavégzés helye

    4028 Debrecen, Simonyi út 14.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Számviteli, pénzügyi és adózási területekkel kapcsolatos feladatok ellátása, koordinálása
  • A jogszabályoknak, valamint a magyar számviteli szabványoknak megfelelő beszámolók, statisztikák, jelentések elkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárások koordinálása
  • Hatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Ügyfeleink könyvelésének megszervezése és napi szintű menedzselése
  • Könyvelők munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Junior kollégák szakmai mentorálása
  • Ügyfél képviselet könyvvizsgálat, adóvizsgálat során

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő vagy
  • Legalább 5 éves releváns szakmai (könyvelési) tapasztalattal rendelkezel
  • Magabiztos számviteli tudást birtokolsz
  • Naprakész MS Office ismereteid vannak (Word, excel)
  • Megbízható, precíz és pontos munkavégzés, illetve rendszerszemlélet jellemez
  • Nyitott személyiség vagy, aki szeret tanulni és új ismereteket szerezni
  • Kimagasló készségekkel bírsz a problémaelemzés és problémamegoldás terén, továbbá
  • Jó logikai és numerikus készségekkel rendelkezel
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság, megbízhatóság jellemez
  • Lojalitás, pozitív, proaktív attitűd jellemző rád
  • Terhelhetőséged és stressz-tűrésed kimagasló

Előnyt jelent

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt, 3 hónap próbaidő kikötésével.
  • Versenyképes bért, és cafetériát (OTP SZÉP kártya formájában a próbaidő lejártát követően)
  • Dolgozói kedvezményes ebédet (leves + főétel = 1300 Ft), valamint biztosítjuk napi kávé és víz szükségletedet is.
  • Munkába járás támogatását. (helyi bérlet 100%-a, távolsági bérlet 86%-a).
  • Munkavégzés helye kellemes, nagyerdei környezetben, a 4028 Debrecen, Simonyi út 14. szám alatt.
  • Változatos és kihívásokkal teli feladatokat kellemes munkakörnyezetben és egy támogató csapatban, ahol a szakmai és emberi kompetenciák kerülnek előtérbe.
  • Lehetőséget, új szakmai projektek megvalósítására. Szeretjük az ötletteli szakmai munkát!
  • Igazán jó csapatban dolgozhatsz és fejlődhetsz a közös célok eléréséért.
  • Támogató munkahelyi közösséget és mentorációt. Segítünk és támogatunk megismerésünkben és a csapatba való beilleszkedésben.
  • Megbecsülést, folyamatos visszacsatolást biztosítunk a számodra, illetve továbbképzéseken való részvételedet is finanszírozzuk. Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked.
  • Fejlesztő és csapatépítő tréningeket, szükség esetén szupervíziót biztosítunk.
  • Olyan családias munkakörnyezetben végezheted nap mint nap feladataidat, amelyben igazán komfortosan érezheted magad.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni? Jelentkezz hozzánk!

Senior Könyvelő munkatársunkat keressük!

Jelentkezz bátran, várunk kellemes irodai környezetünkbe, ahol lelkes csapatunkhoz csatlakozva a szakmai fejlődés lehetőségét kapod.

Ha mindez adott, küldd el most fényképes önéletrajzod motivációs leveleddel és bizonyítványaid másolatát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.