Senior kontroller

  • Cég neve

    V-Híd Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Hermina út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Időszaki számviteli zárásokban közreműködés
  • Időszaki kontrolling jelentés, eseti-illetve rendszeres adatszolgáltatások elemzések készítése
  • Fedezetszámítások, hatékonysági-jövedelmezőségi, költségkalkulációk, cash-flow készítése
  • Közreműködés az egységes operatív kontrolling rendszer működtetésében
  • Közreműködés az üzleti tervezés előkészítésében
  • Kontrolling folyamatok hatékonyság növelésének támogatása
  • Üzleti területek eredményének nyomon követése, terv-tény elemzések készítése
  • Hatékonysági és gazdaságossági vizsgálatok, költségelemzés és – ellenőrzés

Elvárások

Leendő munkatársunk:

  • felsőfokú, gazdasági szakirányú főiskolai/egyetemi végzettséggel rendelkezik
  • 4 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • közgazdasági és számviteli ismerettel rendelkezik
  • haladó szintű MS Office ismerete van
  • precíz, logikus gondolkodásmód jellemzi
  • kitűnő elemzőképesség jellemzi
  • rugalmas és teherbíró

Előnyt jelent

  • kontrolleri tapasztalat építőipar területén

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű szerződéssel
  • piacképes bérezés megegyezés szerint és béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • munkába járás támogatása
  • modern irodai környezet
  • stabil vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A V-Híd Csoport a magyarországi építőipar dinamikusan fejlődő vállalatcsoportja, amely az ország számos pontján valósít meg európai uniós és hazai finanszírozású vasútépítési projekteket. Stabil, tőkeerős cégcsoportunk a vasútépítési piac legmeghatározóbb szereplője.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével várjuk a jelentkezéseket.