Senior Kontoller

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Ha motivál a kihívás, és szeretnél csatlakozni egy dinamikus csapathoz, amely fontos szerepet tölt be a globális iparágban, akkor Téged várjuk, hogy részt vegyél a Knorr Bremse sikeres jövőjének formálásában.

Főbb feladatok, munkák:

  • aktív részvétel a havi zárásban (elhatárolások előkészítése, számlák könyvelésének ellenőrzése)
  • a fő felelősségi terület a saját költségszámítás, költségkalkuláció és árképzés
  • aktív részvétel az éves tervezésben és előrejelzésben
  • üzleti partnerként való fellépés a termeléssel kapcsolatos valamennyi területen

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kiemelkedő pénzügyi ismeretek és stabil kontrolling háttér
  • az SAP rendszer magas szintű ismerete és magabiztos használata
  • a termelésellenőrzés széles körű és mélyreható ismerete, a költségszámítás, az allokációk és a termékek útvonalának megértése
  • nagyfokú tolerancia a gyorsan változó követelményekkel szemben
  • professzionális és támogató kommunikációs stílus
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • projektalapú megközelítés a saját feladatok irányításában

Amit kínálunk:

  • támogató és sokszínű csapatban való munkavégzés
  • Kiemelkedő bérezés és juttatások
  • Hibrid munkavégzés lehetősége
  • lehetőség a különböző projektek és kezdeményezések széles skáláján való részvételre - nem csak a pénzügyek területén.
  • a legmagasabb vezetői szintekkel való érintkezés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki ellenőr