Senior kereskedelmi asszisztens

  • Cég neve

    Maspex Olympos Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Fehérvári út 79.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ismerősen csengenek a következő termékek: Apenta, Topjoy, Kubu, Nestea, Olympos, Royal vodka, Hendrick’s gin, Grant’s whiskey…?
Szeretnéd szorgalmad és kitartásod kamatoztatni egy céltudatos csapatban és az Excelt jobban ismered, mint a tenyeredet?
Ha te is szíveden viseled a rád bízott feladatokat, akkor itt az idő, hogy csatlakozz a piacvezető termékei portfólióját folyamatosan bővítő Maspex Olympos Kft.-hez SENIOR KERESKEDELMI ASSZISZTENS pozícióba!

Miért lehet izgalmas neked ez a lehetőség?

  • Mert az országos kereskedelmi vezető jobb kezeként részese leszel egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat életének.
  • Precizitásodnak köszönhetően pontosan végzed az adminisztrációs feladatokat legyen szó a számlák feldolgozásáról, ellenőrzéséről, PO-k készítéséről vagy grátisz elszámolások vezetéséről.
  • Vezetőd nagyra fogja értékelni, hogy a tárgyalási anyagokat, prezentációkat és kimutatásokat kiemelkedően készíted el.
  • Partnereink szívesen tartják veled a kapcsolatot, mert megoldásfókuszoddal segíted őket a kérdéseikben és az esetleges reklamációk gyors elintézésben.
  • Mivel naprakészen vezeted a Mobisol rendszer háttérbeállításait, ezért a területi képviselők bátran tudnak támaszkodni rá és ezáltal megkönnyíted az ő munkájukat is.
  • Elsők között fogod tudni az aktuális árakat és az akciókat, mert ezek beállítása az SAP-ben az egyik feladatod lesz.

Elvárások

Mikor érdemes erre a lehetőségre jelentkezned?

  • Ha FMCG szektorban és hasonló munkakörben szereztél már min. 3 év tapasztalatot, mert így tudod, hogy ez egy kiemelten fontos pozíció, ahol a megbízhatóság és pontosság sokat számít.
  • Munkád átvétele sokkal gördülékenyebben fog történni, ha közelebbről ismered a Coop hálózatot.
  • Szereted a komplexitást és célorientált vagy, mert ez az eredményeidben is tükröződni fog, és nem mellesleg a mi összetartó csapatunk is ilyen. :)
  • Fontos, hogy az Excellel és a Power Pointtal jó barátságban legyél, mert riportok, diagrammok és prezentációk magabiztos elkészítésemegkönnyítik majd a napi munkád.
  • Mivel dolgoztál már SAP rendszerben, ezért tudod, hogy a „va02,xd01,zpo” nem a wifi jelszavunk kódja. ;)
  • It happens that some presentations or spreadsheets have to be made in English, so we glad if you can easily handle this task as well.

Amit kínálunk

A fentieken túl miért lenne még jó, ha velünk dolgoznál?

  • Mert olyan menő termékekkel dolgozhatsz, amiket nem kell külön bemutatni, mert mindenki ismeri és szereti azokat.
  • Szép és modern irodánk a XI. kerületben a Fehérvári úton található. Az Etele úttól 4 perc, míg a 4-es metró Újbuda- központ megállójától csupán 13 perc sétára vagyunk.
  • Heti egy nap Home office lehetőséget is igénybe tudsz venni, és azokon a napokon megspórolhatod a bejárási időt.
  • Éves szinten közel nettó negyedmilliós SZÉP-kártyás juttatással is számolhatsz, ami nagyon jól jön bevásárlás vagy egy utazás kapcsán is.
  • Munka mellett figyelünk a feltöltődésre és a közös élményszerzésekre is. Csak néhány példa: rendszeres csapatépítő programok, balatoni bicikli túra, Ultrabalaton, karácsonyi buli, családi nap, fesztiválok… :)
  • Vezetőd, már 19 éve fontos tagja a csapatnak. National Filed Sales Managerként hatalmas szakmai tapasztalattal rendelkezik, mindig egyértelműen elmondja a célokat és nagyra értékeli a szorgalmat, önállóságot és megbízhatóságot.
  • A kollégákról is sok jót tudnék írni, de egyszerűbb, ha eljössz hozzánk egy beszélgetésre, ahol személyesen is megismerkedhetsz velünk.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet. :)