Senior kampánymenedzser

  • Cég neve

    Mediaworks Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ügynökségi megrendelők fogadása
  • Hirdetési kampányok indítása, nyomon követése, optimalizálása
  • Proaktív részvétel az ügynökség által meghatározott kampánycélok teljesítésében
  • Kampányok sikerességének lekövetése, utólagos elemzése
  • Periodikus, automatizált jelentések létrehozása ügynökségi partnerek számára
  • Havi-éves ügynökségi-szintű statisztikák készítése, elemzése
  • Kreatív javaslattétel ügynökségek részére egyedi megjelenések, hirdetési megoldások, különleges együttműködések kipróbálására
  • Egyedi együttműködések esetén igényspecifikáció összeállítása projektmenedzser felé
  • Szoros együttműködés a key account csapattal ügynökségi ajánlatok kidolgozásában
  • Személyes részvétel ügynökségi találkozókon
  • Ügynökségi digitális médiaköltéseket érintő trendek figyelése, felmérések- és piackutatások készítése, konkurenciaelemzések összeállítása
  • Kampányeredmények, elemzések, beszámolók készítése a munkahelyi felettes és a key account csapat vezetőjének irányába

Elvárások

  • Precíz, pontos, igényes munkavégzés
  • Magas szintű problémamegoldó képesség
  • Rendszer szemléletű gondolkodás
  • Csapatjátékos szemlélet
  • Naprakészség az online kommunikációs eszközök használatában
  • Kiváló monotonitástűrő és stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • HTML, CSS, JavaScript ismeret
  • Grafikai programok ismerete

Amit kínálunk

  • Piacképes juttatás
  • Stabil vállalati háttér, biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Nagyvállalati környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések

Céginformáció

Te is azok közé tartozol, akik még szeretik lapozgatni az újságokat, vagy inkább az online térben szeretsz informálódni?
Szeretnéd kicsit közelebbről látni, hogyan működnek a szerkesztőségek, nyomdák, milyen a média világa?
Ha azt mondom, Lakáskultúra, Mandiner, HOT!, Metropol…akkor magunkról mesélek!

A Mediaworks Hungary Zrt. egy olyan országosan ismert és jelen lévő médiavállalat, ahol arra törekszünk, hogy értéket teremtsünk nap mint nap, értékes és pótolhatatlan kollégák segítségével.

Légy te is tagja a mi óriás családunknak, és segítsd elő Te is a minőségi ügyfélélményt!

A Mediaworks Hungary Zrt. senior kampánymenedzsert keres budapesti csapatába, teljes munkaidőben!

Pályázatát a munkakör és a bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.