Senior IT projektmenedzsment szakértő

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest, Szentendrei út 207-209.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MICROSOFT OFFICE
  • Módszertan és szoftverek

    • Microsoft office
    • Agilis
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Projekt-, és portfolió menedzsment feladatok ellátása
  • Projektmenedzserek és támogató egyéb erőforrások kiválasztásának, bevonásának és tájékoztatásának támogatása
  • MVM Csoport integrációs és belső transzformációs koncepció/feladatterv elkészítésének támogatása
  • Reporting és felsővezetői beszámolás, döntéselőkészítés támogatása, módszertanok alkalmazása
  • A rábízott projektek vonatkozásában felelős: a projekt mindenkori szabályozónak megfelelő előkészítésért, a meghatározó projekt dokumentációk elkészítésért, a projekttervben meghatározott feladatok határidőben történő elkészítéséért, eszkalációs utak működtetéséért, a projekt zárási dokumentáció elkészítéséért.

Amit kérünk

  • Legalább 5 év projektek, vagy projektszerű tevékenységek terén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Microsoft Office alapcsomagok, egyéb projektmenedzsment támogató eszközök felhasználói szintű ismerete
  • B2 szintű angol nyelvismeret (középszintű szakmai szövegek megértése, levelezés)
  • Projektmenedzsment módszertani ismeretek
  • Gyors problémafelismerés és problémamegoldás
  • Proaktív, agilis hozzáállás

Előnyt jelent

  • Nagyvállalati munka tapasztalat
  • Energiaiparban szerzett jártasság
  • Multinacionális környezetben való munkatapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható munkahely;
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Kreatív feladatok;
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Inspiratív környezet;
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Fiatalos, kiemelkedő csapat, ahol az együttműködés és az ötletelés ösztönzése a kulcsfontosságú
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment