Senior IT Projektmenedzser (PMP vagy IPMA B végzettséggel)

  • Cég neve

    TRENDENCY ONLINE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1092 Budapest, Knézits utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A Trendency 190 fős csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztései és egyéb nemzetközi projektek szokták napjainkat kitölteni.

A szakmai fejlődést céges workshopokkal, egyéni képzési tervvel és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindító szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, nasi- és gyümölcsnapokkal támogatjuk.

Egyik crossfunctional csapatunk bővítése miatt keressük IT Projektmenedzser munkatársunkat hibrid munkavégzéssel.

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • projektmegvalósítási tervek elkészítése
  • a tervezési és fejlesztési követelmények dokumentálása
  • memo-k készítése, PIB és POB egyeztetések vezetése
  • árajánlatok készítése becsléssel és ütemezéssel
  • önálló kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • projekt teljes időtartama alatt a belső fejlesztői csapat, BA és Architect kollégák koordinálása
  • projekt költségvetés gondozása
  • Scope-védelem, CR-ek menedzselése, eszkalációs pontok felismerése és menedzselése
  • döntéselőkészítési anyagok összeállítása
  • heti szintű riportálás a vezetőség felé
  • az elkészült projektek határidőre történő átadása, a számlázással és teljesítéssel kapcsolatos határidők szigorú betartása

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:

  • minimum 8-10 év projektvezetői tapasztalatod van egyedi szoftverfejlesztési projektekben
  • rendelkezel PMI-PMP vagy IPMA B végzettséggel
  • ismered a projektmenedzsment módszertanokat, keretrendszereket (pl.: Waterfall, Agilis, Scrum, Kanban)
  • magas szintű MS Office és projektmenedzsment támogató eszközismerettel bírsz
  • jó a kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készséged
  • határozott fellépés, jó szervezőkészség jellemez
  • képviselni tudod az ügyfél - és a kollégák - előtt a projekt és a cég érdekeit
  • nem okoz gondot a „big picture” szem előtt tartása az elemi szintű feladatok menedzselése során
  • menedzsment szemlélettel bírsz és ügyfélközpontú a hozzáállásod
  • megoldásorientált vagy – „hogy tudom mégis megoldani vs. miért nem tudom megoldani”
  • használtál már Project Management eszközöket (pl.: Jira, Trello, Asana, MSProject)

ELŐNYÖDRE VÁLIK:

  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • közbeszerzési ismeretek
  • fejlesztői múlt
  • volt már 10+ fős projekt csapatod
  • üzleti elemzői tapasztalat

FIZETÉS MELLETTI JUTTATÁSAINK:

  • szakmai tréningek, céges workshop-ok, egyénre szabott képzési terv, Udemy kurzusokhoz hozzáférés
  • Trendency VIP Membership: extra juttatások 1 éves munkaviszonytól (pl.: Medicover)
  • kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • AYCM sportpass – kedvezményes sportolási lehetőség
  • belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • családias hangulat; nagy konyha, korlátlan kávé, tea, sörcsap
  • hónapindító közös reggeli, szülinapi tortázások, heti gyümölcs-és nasi nap
  • rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti akár 2-3 nap home office)
  • bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • kutyabarát munkahely

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment