Senior IT projektmenedzser

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • >10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

  • IT projektjeink vezetése és irányítása kezdeti tervezéstől a végrehajtásig
  • Projekt portfolió riportok készítése
  • Együttműködik a vállalatcsoport szintű projekt irodával
  • Üzleti igények megértése és lefordítása IT nyelvre, specifikációk készítése
  • Külső fejlesztői csapat koordinálása
  • Technológiai- és folyamatújítások bevezetése
  • Projektcsapatok vezetése és támogatása, a hatékony együttműködés biztosítása
  • Folyamatos tájékoztatás az érdekelt felek felé a projekt előrehaladásáról és esetleges kockázatairól
  • Projekt során a vállalati szabványok és biztonsági előírások érvényesülésének biztosítása
  • Projektmegvalósítási tervek elkészítése
  • Projekt teljes időtartama alatt a belső fejlesztői csapat, BA és Architect kollégák koordinálása
  • Projekt költségvetés gondozása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Projektmenedzsment területen szerzett 10+ éves tapasztalatod van
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással bírsz
  • IT infrastruktúra vagy IT biztonsági projektekben szerzett tapasztalat
  • Informatikai rendszerek tervezésében, fejlesztésében vagy üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Elméleti és gyakorlati fejlesztési- és projektmódszertani ismeretekkel rendelkezel
  • JIRA felhasználói szintű alkalmazása nem okoz gondot Számodra
  • Nagyobb létszámú team-ek koordinálásában szereztél már rutint
  • Magas szintű asszertív kommunikációs képesség, strukturált gondolkodás jellemez
  • Tanácsadói szemlélettel mindig törekedsz az ügyfélközpontúságra
  • Erős analitikus képességed és rendszerszemléleted van

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Államigazgatásban szerzett tapasztalattal bírsz
  • EU-s vagy hazai támogatásból megvalósuló projektet is vezettél
  • Több iparágban is szereztél tapasztalatot
  • Projekt menedzsment módszertanok (PMP, IPMA, Agile) gyakorlati ismerete
  • Felsőfokú informatikai vagy közgazdasági végzettség

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely: Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen.
  • Rugalmasság: Rugalmasság, hogy a komoly és kihívásokkal teli munkád mellett megfelelő idő jusson magadra és a családodra is.
  • Képzés és fejlődés: Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is.
  • Sport és szabadidő: Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).

Egyéb információ

Az M-IT Services toborzását a MAVIR Zrt. végzi.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment